Jump to content
Masatenisi.org Forum

Elazığ'da Masa Tenisi

Recommended Posts

Elazığ'da oynayabileceğimiz seviyeli oyuncularla tanışabiliriz.

Bunun dışında katılabileceğimiz düzenli antreman yapılan bir yer var mı?

Forumda Elazığ'la ilgili konu bulunmaması sonuca ulaşma konusunda umudumu azaltıyor ama yazmakta fayda var, en azından bundan sonra foruma bakanlar "burda Elazığ'dan kimse yokmuş" deyip de çıkmasın. Sanırım bugüne kadar böyle olmuş :fildir:

www.mtelazig.com

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Evet, kurumlar ligi yapıldı bu sene de. Ancak spor salonu eskisi gibi halka açık değil. Birkaç yıl önce hükümet konağının yanındaki kapalı spor salonunu cüzi bir ücret karşılığı boş olduğu saatlerde kullanabiliyorduk. Şu an sadece müsabakalar için kullanılabiliyor.

Fakültede de tanıdığım kimse yok malesef. Mesai saatlerinde dolu olduğum ve bir süredir spora uzak olduğum için bağlantı kurma girişiminde bulunmadım, ama deneyeceğim ilk fırsatta.

Teşekkürler bilgiler için.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 5 months later...
  • 3 months later...

Elazığ Masa Tenisi İl Temsilciliği Sitesi hizmete girmiştir.

Sitenin içeriğinin oluşturulmasında desteklerinden dolayı başta Ertan Abi olmak üzere, yazılarından alıntı yaptığımız ve teknik destek sağlayan üyelerimize, il temsilcimiz Sn.Mustafa Akgün adına teşekkür ediyorum.

Saygılar.

www.mtelazig.com

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Elazığ Masa Tenisi İl Temsilciliği Sitesi hizmete girmiştir.

Sitenin içeriğinin oluşturulmasında desteklerinden dolayı başta Ertan Abi olmak üzere, yazılarından alıntı yaptığımız ve teknik destek sağlayan üyelerimize, il temsilcimiz Sn.Mustafa Akgün adına teşekkür ediyorum.

Saygılar.

www.mtelazig.com

Ben de seni ve Mustafa beyi çok tebrik ederim. Ayrıca TT-rating 'e verdiğiniz destek de çok mutlu etti beni.

Umarım Elazığ'lı oyuncular da tatlı bir rekabete girer bu vesile ile.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 11 years later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 21 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..