Jump to content
Masatenisi.org Forum

Orta Seviye Oyuncu Için Combo öneri

Guest rhye

Recommended Posts

Merhaba,

Yaklaşık 6-7 yıldır boş vakitlerimde arkadaşlar arasında masa tenisi oynuyorum. Aramızdaki en iyilerimizi orta seviye olarak söyleyebilirim.

Forumları ve ilgili postları okuyarak kendime en uygun bir combo hazırlamak istiyordum fakat bu kadar post arasında lastik ve tahta bilgim

cok az olduğundan açıkcası biraz kafam karıştı.

Oyun stilime uygun, rakete uyum sağlamaktansa raketin bana uyum sağlamasını istediğim, kendimi yavaş yavaş olsada geliştirebileceğim

en önemlisi oynarken zevk alabileceğim bir combo oluşturmak için tavsiye almak istiyordum.

Oyun stilimi, genelde kontrollü, rakibin hata yapmasını bekleyip uygun durumda atağa kalkan bir tarz olarak tanımlayabilirim.

FH ile az spinli toplar, BH uzun kesmeler , defansda kesik kısa file önü toplar kullaniyorum.

Genel itibari ile defansif tarza yatkın bir oyun oynuyorum.

İstediğim raketin bunları bana sağlaması yanında beni daha fazla atağa yöneltmesi, lastik+tahtanın yumuşak ve hissiyatı kuvvetli olması cok iyi olacaktır.

Bunun için ayırdığım bütçe 100YTL civarı.

Vereceğiniz tavsiyeler için şimdiden teşekkür eder, iyi oyunlar dilerim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşım bence petr korbel tahta ve iki tarafada sriver fx sana uyar. Fiyata gelince presports.com da petr korbel 38 USD, sriver 23,5 USD. Toplam kargo dahil 95 USD. Bundan uygun fiyata biraz zor bulursun.Ama siparişin gelmesi 15-20 günü bulabilir. Ama sitede 2. el uygun kombiler de bulabilirsin.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşım bence petr korbel tahta ve iki tarafada sriver fx sana uyar. Fiyata gelince presports.com da petr korbel 38 USD, sriver 23,5 USD. Toplam kargo dahil 95 USD. Bundan uygun fiyata biraz zor bulursun.Ama siparişin gelmesi 15-20 günü bulabilir. Ama sitede 2. el uygun kombiler de bulabilirsin.
Eroll yazdıklarından emin misin acaba? OFF bir tahta ve atak lastikler öneriyorsun! Yazdıklarınla arkadaşın oyunu uyuşmuyor ne yazık ki...

Arkadaşım tahta için ALL civarı bir tahta ve defansif ağırlıklı üstü yapışan lastik tavsiye ederim. Süngerleride 1.7mm civarında olursa oyunu komple kontrol edebilirsin. Marka vermiyorum. Çünkü he firmanındefansif özellikli lastikleri var. Bütçene uygun birini seçebilirsin...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 10 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..