Jump to content
Masatenisi.org Forum

Tibhar Nimbus

ibrahima

Recommended Posts

• 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

başlangıçta alışamamıştım. şimdi fh de robotla çalışınca eskiye nazaran harika spin üretmeye başladım.. sound en yumuşağı. şut atarken adı üzerinde belirgin ses üretiyor. spini iyi yaptığınızı da çıkan farklı bir sesten anlıyorsunuz. Bunu yeni keşfetttim. iyi spin yaptığınızda kendine has özel bir ses çıkıyor.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

başlangıçta alışamamıştım. şimdi fh de robotla çalışınca eskiye nazaran harika spin üretmeye başladım.. sound en yumuşağı. şut atarken adı üzerinde belirgin ses üretiyor. spini iyi yaptığınızı da çıkan farklı bir sesten anlıyorsunuz. Bunu yeni keşfetttim. iyi spin yaptığınızda kendine has özel bir ses çıkıyor.

süngerin rengi ne

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

süngerin rengi ne

Bu lastikleri Ferit abi kullanıyor. Zannediyorum Stiganın tube carbo tahtasına takmış. Geçenlerde raketi alıp bir kaç vuruş yaptım, bana odun gibi geldi hiç sevmedim. Belkide tahtadan da kaynaklı bir durum olabilir. Fakat çıkarttığı ses harikaydı. Birde lastikte dikkatimi çeken çok önemli bir nokta oldu. Rengi kırmızı olan lastiğin, yazılarının bulunduğu yerden yukarıya doğru siyah renk aldığını gördüm. Daha önce böyle bir şey görmediğim için bana çok enterasan geldi.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu lastikleri Ferit abi kullanıyor. Zannediyorum Stiganın tube carbo tahtasına takmış. Geçenlerde raketi alıp bir kaç vuruş yaptım, bana odun gibi geldi hiç sevmedim. Belkide tahtadan da kaynaklı bir durum olabilir. Fakat çıkarttığı ses harikaydı. Birde lastikte dikkatimi çeken çok önemli bir nokta oldu. Rengi kırmızı olan lastiğin, yazılarının bulunduğu yerden yukarıya doğru siyah renk aldığını gördüm. Daha önce böyle bir şey görmediğim için bana çok enterasan geldi.

Süngerin rengini hatırlıyor musun?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Evet kırmızı lastikteki o siyaha yönelik renk değişimini bende bir arkadaşımda gördüm. Backhand vuruş yaparken başparmağını lastiğin üzerine temas ettiriyor. Yani parmağın lastikle temas ettiği yerler siyaha dönüşmüş. Ben de daha önce hiç görmemiştim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Süngerin rengini meraktan soruyorsunuz sanırım?

Şu an benim nimbusla forehand bütünleşti. Ayırmayı da düşünmüyorum.

Et, tırnaktan ayrılır mı...

Spin ağırlıklı 1.8 mm'i ile oynuyorum ve eskiyene kadar değiştirmeyi düşünmüyorum.

yavru agzi

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 12 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..