Jump to content
Masatenisi.org Forum

Balıkesir İl Birinciliği Turnuvası Sonuçlandı.

Guest Tanju Cansever

Recommended Posts

Guest Tanju Cansever

Geçtiğimiz Ctesi ve Pazar günü Balıkesir Kurtdereli Spor Salonunda turnuva yapıldı. 6 tane Yasaka Progress ittf onaylı masalarda yapılan maçlar çok zevkli geçti. İlk gün büyüklerde 6 takımın katıldığı takım maçlarında Balıkesir Gençlik Spor birinci, Tunçsper ikinci, Balıkesir üniversitesi üçüncü, Bandırma Çelik Spor dördüncü (averajla 4. olduk yoksa 3. olacaktık ve bu arada Gençlik Spor'u yenmiş olduğumuzu da belirteyim), Polis Gücü beşinci oldu.

Pazar günü 16 kişi arasında yapılan ferdi turnuvada ise:

1. Sarp (Demet Hoca'nın oğlu. 16 yaşında)

2. İlhan (Atatürk Devlet Hst. Acil serviste sağlık memuru. Üni. takımında oynuyor, 19 yaşında)

3. Aptullah (Askerden yeni döndü, 21 yaşında)

4. Gökhan (Aslen Rizeli olan, Balıkesir üni. de okuyan, 20 yaşında ve 2. ligte oynayan bi arkadaş.

5. Hakan (Bandırmalı, 43 yaşında)

6. Ben

İlk 4 oyuncu gerçekten çok iyi oynuyordu. Bu isimleri zaten bilenler bilir mutlaka. Gökhan biraz gevşek oynamasaydı 1. sıraya yerleşirdi zaten Demet Hoca da Gökhanın verdiği maçlara epey şaşırdı. İlhan ve Aptullah'ın servislerini görmeliydiniz, müthiş servis atıyorlardı. Bu 4 arkadaşın oyun içindeki performans ve tekniklerini zaten söylememe gerek yok.

Sonuç olarak güzel bir hafta sonu ve güzel bir turnuvaydı. Demet Hanım turnuvayı mükemmel bir şekilde organize etti ve yönetti. Hiç bir aksaklık olmadı. Ödül olarak verilen kupalar harikaydı. Bu arada Demet Hanım'ın lise 1. sınıfta okuyan kızı Simge de bayanlarda 1. oldu. Yine Çağdaş adında bir lise öğrencisi vardı, en az ilk 4 kadar iyiydi ama ferdilerde turnuvayı yarım bırakarak sınavı olduğu için gitti.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tanju Bey tebrikler,

İnşallah bir dahaki sefere sizi daha yukarı derecelerde görürüz. Oralarda böyle turnuvaların olması ve katılabilmeniz sizler açısından çok iyi olmuş. Bahsettiğiniz oyunculardan Sarp'ı tanıyorum. Çok iyi bir oyuncu. Babasıda benim arkadaşım. Eski milli sporcu Mahir Özbayraç. Diğer bahsettiğiniz oyuncuları tanımıyorum.

Saygılar,

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest Tanju Cansever

Çok teşekkürler:) Ancak ilk 4'e giren gençlerle bizim oyunumuz arasında bir uçurum var. Ben onlardan hiç set alamadığımı itiraf edeyim bu arada:) İlk 4'te bulunan oyuncuların da Sarp Özbayraç'tan aşağı kalır yanları yoktu. Sevgiler, selamlar...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Geçtiğimiz Ctesi ve Pazar günü Balıkesir Kurtdereli Spor Salonunda turnuva yapıldı. 6 tane Yasaka Progress ittf onaylı masalarda yapılan maçlar çok zevkli geçti. İlk gün büyüklerde 6 takımın katıldığı takım maçlarında Balıkesir Gençlik Spor birinci, Tunçsper ikinci, Balıkesir üniversitesi üçüncü, Bandırma Çelik Spor dördüncü (averajla 4. olduk yoksa 3. olacaktık ve bu arada Gençlik Spor'u yenmiş olduğumuzu da belirteyim), Polis Gücü beşinci oldu.

Tanju hocam keşke önceden haber verseydiniz turnuvayı çok büyük bir göz şölenini kaçırdık desene, ben de ivrindideyim (Balıkesir'in ilçesi :) mutlaka izlemeye gelirdim, çok kötü oldum şimdi,

inşallah bir daha böyle turnuvalar olursa önceden haber verin de izlemeye gelelim,

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 18 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..