Jump to content
Masatenisi.org Forum

Paraffin Oil

Guest Tanju Cansever

Recommended Posts

Maalesef fiyatlarınız çok pahalı, Tanju Bey in 5.5 tl ye işi halletiği düşünüldüğünde,

arkadaşlar herkese merhabalar ,

hammaddeler.com adlı siteden yazıyorum. Kİmya-gıda ürünlerinin satışını yapmaktayız.Parafinin satışını da yapıyoruz ayrıca teknik bilgi de veriyoruz

http://www.masatenisi.org/forums/index.php?showtopic=6563&st=0&gopid=66302entry66302

bu link mağaza sayfamızın linkidir.Buradan ürünlerimizi deyatlı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

hammaddeler.com

kimya teknikeri/teknik satış

Pınar AKALAN

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tanju Bey,

bu maddeyi lastiklerde kalan su bazlı yapıştırıcıyı daha kolay çıkarmak içinde kullanabilirmiyiz acaba

quote name='Tanju Cansever' timestamp='1205453617' post='29767']

Kesinlikle al Emre. Bir kez sürmek ve ertesi gün yapıştırmak bile yetiyor diyebilirim. Dikkatli sürersen sağa sola bulaşmaz, zaten lastik bombe yapana kadar parafin emilmiş oluyor ve kenarlara akmıyor. Ayda bir defa parafin işlemine tabi tutsak lastiğin ömrü boyunca 5-6 kat kullanmış oluyoruz ve yapıştırıcı ihtiyacımız da azalıyor. Ne güzel bişey valla. Kokusuz ve zararsız olması da cabası.. :asleep:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 year later...

parafin lastiğin hızını ve hissini inanılmaz derecede artırıyor ancak yağı fazla kaçırırsanız lastik yalan olur doğru düzgün spin atmaz

malesef bir gerçek de var ki parafin lastiğin ömrünü kısaltır ve de parafin sürülmüş lastiği ikinci el piyasasında zor satarsınız

parafin sürmektense malzemelerinizdeki kombinasyonu kendi oyun stilinize göre oluşturmak daha mantıklı geliyor bana

çünkü denedim ve pişmanım :frust:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 10 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..