Jump to content
Masatenisi.org Forum

Kocaeli'de Partner Yada Klüp Arıyorum

Guest KOBR41

Recommended Posts

• 3 weeks later...

Hangi seviyede oynadigimi bilmiyorum, ancak kocaeli'de oynayacak yer/partner bulmak icin 1 yildir ugrasiyorum.

Daha once Fenerbahce Veteran Masatenisi kulubunde 2-3 yil kadar duzenli olarak haftada 2 kez oynadim.

Su anda Kocaeli'de degilim, ama Mayis basindan itibaren orada olacagim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hangi seviyede oynadigimi bilmiyorum, ancak kocaeli'de oynayacak yer/partner bulmak icin 1 yildir ugrasiyorum.

Daha once Fenerbahce Veteran Masatenisi kulubunde 2-3 yil kadar duzenli olarak haftada 2 kez oynadim.

Su anda Kocaeli'de degilim, ama Mayis basindan itibaren orada olacagim.

pro rakete 2 hafta önce geçtim.ama 6 senedir masa tenisi oynuyorum.her türlü vuruş yapabilirim.fena değilim yani.ama herhangi bir klüpte oynamadım.isterseniz oynayabiliriz

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

isterseniz tempoda oynayabiliriz alan dar çok rahat oynanmıyo ama başka alternatif yok varsada bilmiyorum

tempoyu biliyorum.hafta sonu oynayabiliriz sizin içinde uygunsa.yazlılarım var bu aralar o yüzden hafta içi gelemem

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

isterseniz msn adresimi ekleyin.ordan kararlarştıralım ne zaman oynicağımızı

Tempo nasil bir yer? Alan dar deyince aklima sigara dumani altinda bilardo salonunun kosesinde duran bir masa geliyor. Oyle mi? Yoksa ustumuzu degistirebilecegimiz, spor kiyafetleriyle oynayabilecegimiz bir spor alani mi?

Mayis ayi basi icin sozlesebiliriz.

Tesekkurler

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tempo nasil bir yer? Alan dar deyince aklima sigara dumani altinda bilardo salonunun kosesinde duran bir masa geliyor. Oyle mi? Yoksa ustumuzu degistirebilecegimiz, spor kiyafetleriyle oynayabilecegimiz bir spor alani mi?

Mayis ayi basi icin sozlesebiliriz.

Tesekkurler

tempo bildiğimiz cafe.ama masa tenisi oynanan yer ayrı yerde.5 tane masa var.öle giyinebilcek falan yer yok.ama eşofmanlarla oynanabilcek bir yer.sigara dumanı altında değil.yalnız alan çok dar.ama başka oynanacak yer olmadığı için mecburen orada oynuyoruz

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 11 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..