Jump to content
Masatenisi.org Forum

Çalışma

Guest darkkiler

Recommended Posts

Arkadaşlar istanbul/sarıyer de oturuyorum.yaş 17 iyi de masatenisi oynuyorum.kendimi geliştirmek istiyorum ama buralarda masatenisi çalıştırıcısı yok o nedenle ewde kendim çalışmak istiyorum.evde masa yoq ama baskı kurarak veya yazın biriktirdiğim parayla masa alabilirim ama siz masa yoq kabul edin neler çalışabilirim.sağ el kullanıyorum.F.H. lerim fena değil.bana bi çalışma programı önerirmisiniz

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest ButterflySport
Arkadaşlar istanbul/sarıyer de oturuyorum.yaş 17 iyi de masatenisi oynuyorum.kendimi geliştirmek istiyorum ama buralarda masatenisi çalıştırıcısı yok o nedenle ewde kendim çalışmak istiyorum.evde masa yoq ama baskı kurarak veya yazın biriktirdiğim parayla masa alabilirim ama siz masa yoq kabul edin neler çalışabilirim.sağ el kullanıyorum.F.H. lerim fena değil.bana bi çalışma programı önerirmisiniz

Bence kendine acil bi partner bul. Madem iyi oynuyorum diyosun, evlik bişey yok bana göre.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bence kendine acil bi partner bul. Madem iyi oynuyorum diyosun, evlik bişey yok bana göre.

okmeydanında p.tesi -çarşamba akşamları (saat 19-21) kurs var.öğrenmek isteyen arkadaşlara duyurulur.tel:0212 2374150

saat 17:30 da sonra arayabilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest yasaka spor okulu

merhaba akadlarsa akmerkezin hemen arkasında şişli terakki vakfı okullarında masa tenisi salonumuz faaliyete geçti. İsteyen grup çalışmasına katılabilir , özel ders alabilir, yada masa kiralayıp oynayabilirsiniz. Çalışmalarımız cumartesi pazar günü telefon açıp bilgi alabilirsiniz. 0 535 286 15 05

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 14 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..