Jump to content
Masatenisi.org Forum

Matsushita Power Defence

Recommended Posts

• 3 weeks later...

sayın hocam ben 2 defa oynadım tackiness C ve feint Long 2 iLe..

gerçekten harika bLok özeLLiğ var ve byaa kontroLLü..

raket çevirip iki yüzLe de kesince baya fark ediyo..

feintLe kesip kaLkan topa tackinessLe rahatça şut atıLıyor (o:

sevgiLer..

iyi günLer..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

sayın hocam ben 2 defa oynadım tackiness C ve feint Long 2 iLe..

gerçekten harika bLok özeLLiğ var ve byaa kontroLLü..

raket çevirip iki yüzLe de kesince baya fark ediyo..

feintLe kesip kaLkan topa tackinessLe rahatça şut atıLıyor (o:

sevgiLer..

iyi günLer..

anladım harun. tırtıl yerine fh için tackines d 2.1, bh için super anti 2.0 kafamdaki model. fikri olan var mı acaba. 2.0 anti için kalın olur mu?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

turushan bey merhabalar bende matsushıta pro var ben yıllardır btf super anti kullanıyorum fakat o tahtayla değil anti lastik daha çok of veya of + balsa tahtalara yakışıyor btf balsa x5 gibi kalın lastik tavsiye etmiyorum rakibi rahatsız etmiyor 1.5 veya 1.3 iyidir.fakat raketi çevirerek oynayamıyorsan dezavantajlıdır rakip devamlı o tarafaoynar sana atak yaptırmaz o lastiğin karşısına kesmesi ve spini bol friendşip veya takines c2 tavsiye ederim 1.5veya 1.7 rakip bir boş bir dolu çok hata yapar.matsushıta pro ya uzun tırtıllar iyidir bilhassa ox leri super blok allıgator gibi birde türkiyenin en iyi defanslarından s.ligdeki denizin andro lp 22 lastiği iyidir.bu arada bende matsushıta pro var sıfır gibi senin kesilmemiş h2 lastiklerinle takas yapabiliriz cümle düşüklüklerim için özür d.acelem var m,tenisine gidiyorum.iyi günler.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

verdiğin bilgiler için çok teşekkür ederim, kafamdaki bir çok soru ortadan kalktı, tavsiyelerini diikate alacağım. h2 konusuna gelince tahta temizse ( :lol: biraz titizim bu konuda, vuruk & darbe yoktur umarım ) 1adet h2 sıfır, 1 adet h3 sıfır verebilirim, işini görür mü???

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

verdiğin bilgiler için çok teşekkür ederim, kafamdaki bir çok soru ortadan kalktı, tavsiyelerini diikate alacağım. h2 konusuna gelince tahta temizse ( :lol: biraz titizim bu konuda, vuruk & darbe yoktur umarım ) 1adet h2 sıfır, 1 adet h3 sıfır verebilirim, işini görür mü???

tahta 2 -3 kere kullanıldı 0 gibi istersen resim koyarım dediğin lastikler işimi görür fakat alma gönderme işini hiç bilmiyorum tarif edersen olur.

Resimleri koydum.İşte önyüzü..

matsushitajx1.th.jpg

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

tahta 2 -3 kere kullanıldı 0 gibi istersen resim koyarım dediğin lastikler işimi görür fakat alma gönderme işini hiç bilmiyorum tarif edersen olur.

Resimleri koydum.İşte önyüzü..

matsushitajx1.th.jpg

adresini verirsen sana yarın kargoyla göndereyim,

ben ; turushan övgü

adresim ; fındıklı devlet hastanesi, fındıklı / rize, posta kodu: 53700 cep: 0 505 317 70 27

yurtiçi kargo veya mng kargo ile yollarsan sorun olmaz. gönderen kargo ücretini ödesin, yani burdan yollarken ben, oradan yollarken de sen kargo ücretini ödersen sorun olmaz.

adresini yazınca çift yüz h2 yollayacağım, iyi günlerde kullan

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

adresini verirsen sana yarın kargoyla göndereyim,

ben ; turushan övgü

adresim ; fındıklı devlet hastanesi, fındıklı / rize, posta kodu: 53700 cep: 0 505 317 70 27

yurtiçi kargo veya mng kargo ile yollarsan sorun olmaz. gönderen kargo ücretini ödesin, yani burdan yollarken ben, oradan yollarken de sen kargo ücretini ödersen sorun olmaz.

adresini yazınca çift yüz h2 yollayacağım, iyi günlerde kullan

Selam turushan adresim : Oğuzhan cad. Sağlık Apt. No:28/10 Adatepe Maltepe İstanbul Posta kodu:34843 cep tel:0542 673 71 02

Ben paketledim yarın sabah kargoya vereceğim İyi günlerde kullan.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Selam turushan adresim : Oğuzhan cad. Sağlık Apt. No:28/10 Adatepe Maltepe İstanbul Posta kodu:34843 cep tel:0542 673 71 02

Ben paketledim yarın sabah kargoya vereceğim İyi günlerde kullan.

tamam yarın sabah mng kargoya veriyorum iyi günlerde kullan. ben gönderdiğim kargo ücretini ödüyorum sen de oradan yollarken ödersin

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 months later...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 21 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..