Jump to content
Masatenisi.org Forum

Haydarpaşa Turnuvası

Guest Fulya

Recommended Posts

arkadaşlar merhaba,

8 mart c.tesi saat 13 de haydarpaşa lisesindeki (altunizade) salonumuzda tek maçları yapacağız.

tel:0216 325 60 35

derneğimizin web sayfası oluşturulmuştur."www.ivtta.net "den de haberlere ulaşabilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Katılan herkesi kutlar, birinci olan Mehmet Abimizide ayrıca tebrik ederim...

O bölgede oturan ve böyle turnuvalara katılma imkanı yaratabilen tüm arkadaşların oyunlarını ve tecrübelerini geliştirmek adına kaçırmamalarını tavsiye ederim.

Sadettinciğim merhaba,

Teşekkürler, Arada bir senide bekleriz. :fildir:

Selamlar,

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sadettinciğim merhaba,

Teşekkürler, Arada bir senide bekleriz. :fildir:

Selamlar,

Niyetim çok var ama benim oraya Çapa'dan ulaşmam en az 3 vesait demek... Yoksa geleceğim... Turnuvayı bile düşündüğüm yok, fırsat olsa turnuva olmayan günlerde takılacağım ama işyerim çok uzakta olduğu için herşeyimi bağlıyor. Bir iki sefer Göztepe'deki derneklere de gittim antrenmana ama yukarıda yazdığım gibi eve dönmek zor oluyor diye vazgeçtim. Yoksa tam muhabbetlik yerler...
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...
ben yeniyim de forumda bişey sorabilir miyim?Bu sözkonusu turnuva amatörlerin katıldığı bi turnuvamıydı yoksa lisanslıların mı?

Turnuvada gördüğüm kadarıyla her ikisi de vardı.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bu tarz turnuvalarda lisans aranmaz isteyen herkes katılabilir. yani lisanslı olan da olmayanda oynar. zaten kategorilere ayrılırlar gruplardan sonra alt ve üst olarak devam eder.

yani her katılan kendine göre bir rakip veya rakipler bulabilir.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 26 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..