Jump to content
Masatenisi.org Forum

Stiga Off Cr Wrb/ Clipper Cr

Misafir

Recommended Posts

Selamlar,

Pro raket alcağım. Orta seviyeli bir oyuncuyum. Forehandden fast ve top spin, backhand top açma ve sutop ağırlıklı oynuyorum. Stiga CR WRB OFF ya da Clipper CR üzerine Bryce , ya da Stiga Carbo almayı düşünüyorum(Carbo Sound değil o da olabilir tabii). Deneyimleri olanlar varsa yanıt bekliyorum. Bu tahtaların hissi nasıldır . Oynama ve deneme şansım pek olmayacak. O yüzden yorumlar onemli.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

seçtiklerin orta seviye oyuncu için hızlı malzemeler. Eğer altyapın yani daha önceden düzenli antrenman yapmadıysan ve bundan sonra da düzenli oynayamayacaksan CR serilerinden uzak dur ve OFF- bir kombi yap daha iyi olur... bu benim fikrim tabii. orta seviyeyim diyen herkese aynı yazıyı yazıyorum...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Teşekkürler. 11 yıl boyunca düzenli antrenman yaptım. Elim hala düzgün tabii ancak eskisi kadarhızlı olduğum söylenemez. Tabii bundan sonra düzenli olmasa da haftada 1 oynama sansım olacak. Eskiden Clipper + Sriver L , Korbel +Sriver FX ile oynamışlığım var.

seçtiklerin orta seviye oyuncu için hızlı malzemeler. Eğer altyapın yani daha önceden düzenli antrenman yapmadıysan ve bundan sonra da düzenli oynayamayacaksan CR serilerinden uzak dur ve OFF- bir kombi yap daha iyi olur... bu benim fikrim tabii. orta seviyeyim diyen herkese aynı yazıyı yazıyorum...
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Benim imzamdan da anlayacağınız gibi Clipper tahtayı tercih edin derim o zaman. Genelde benim çevremdekiler ya Sriver FX (max) yada Bryce FX (2.1mm) takıp oynuyorlar bu tahtayla ama onların Süperlig oyuncusu olduğunuda belirtmem gerek tabi.. Neos yerine de Almana Sound daha çok tutuluyor sanırım şu sıralar...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 22 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..