Jump to content
Masatenisi.org Forum

Kardeşlerim Yardım Lütfen!

Misafir

Recommended Posts

Arkadaşlar selam...Ben yaklaşık 4-5 yıl kadar onadıktan sonra okumak derdine düştüm ve masa tenisinden uzak kaldım..Şimdi takrardan başlamak istiyorum..Sizden yardımlarınızı bekliyorum..

oyun tarzım

1.Ne offensive ne de defensive ama genelde defens agırlıklı oynarım

2.Spinlerim iyidir daha da iyi olmasını isterim..

3.Arttık eskisi gibi çakamıyorum,ayrıca rakıbın çakmalarını tam karşılayamıyorum...Sanırım bu yumuşak bi lastiğe ve tahtaya ihtıyacım oldugunu gosterir.Öylemi?

4.Topun uçmasını istemiyorum..

Bide bu lastılerde veya tahtalarda "hızlı" hız=10 gıbı şeyler var bu ne ıfade eder.Ne kadar hızlı olması o kadar ıyımı yoksa oyunu hızlı oynayanlar ıcın mı..

son olarak bız bu raketı topladık da kim yapıştıracak,nasıl yapıştıracaz..

önerilerinizi beklerim..eywallah

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar selam...Ben yaklaşık 4-5 yıl kadar onadıktan sonra okumak derdine düştüm ve masa tenisinden uzak kaldım..Şimdi uzman cerrah oldum ama forumu okuyunca ne kadar geri kaldığımı anladım..Ve takrardan başlamak istiyorum..Sizden yardımlarınızı bekliyorum..

oyun tarzım

1.Ne offensive ne de defensive ama genelde defens agırlıklı oynarım

2.Spinlerim iyidir daha da iyi olmasını isterim..

3.Arttık eskisi gibi çakamıyorum,ayrıca rakıbın çakmalarını tam karşılayamıyorum...Sanırım bu yumuşak bi lastiğe ve tahtaya ihtıyacım oldugunu gosterir.Öylemi?

4.Topun uçmasını istemiyorum..

Bide bu lastılerde veya tahtalarda "hızlı" hız=10 gıbı şeyler var bu ne ıfade eder.Ne kadar hızlı olması o kadar ıyımı yoksa oyunu hızlı oynayanlar ıcın mı..

son olarak bız bu raketı topladık da kim yapıştıracak,nasıl yapıştıracaz..

önerilerinizi beklerim..eywallah

Nerede yaşadığınızı yazmamışsınız. Defans ağırlık oynadığınızı aynı zamanda spin yaptığınızı yazmışsınız. Sizi oyun olarak görebilsek daha iyi değerlendirme yaparım. Ama yazınıza istinaden bir defans tahtası üzerine ince süngerli lastikler uygulanabilir. Eskisi gibi vuramıyorum diyorsunuz demek ki vuruş sitiliniz veya pozisyonunuz da problem var. Raket lastiği yapıştırma işini masa tenisi malzemeleri satan firmalar yapıştırır. Eğer İstanbulda iseniz bizlerde yardımcı olabiliriz. İyi çalışmalar

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

sağolun ben ankara'da yım..siteyi biraz daha inceledim emeği geçen herkese teşekkürler.ve kendime göre kombinasyonlar yaptım önerilerinizi almak isterim bu konuda

tahta:And.Grubba Carbon all(bunun ayarında sizin tavsiye edebileceğiniz,729 olabılır mi mesela)

fh ve bh olarak ne kullanacagıma karar veremıyorum Fh için;Hurricane 2,Dipper 2,Sriver Fx ---Bh için; Dipper,Sriver EL'i düşünüyorum

ayrıca aslında bunlardan önce aralarında ne gibi fark vardır?Sriver ile Dipper arasında ve Hurricane2 ile Sriver arasında buyuk fark olurmu?(fiat ı!!),2. yoksa iki taraf içinde de aynı lastiği mı kullanayım..Ben de blokları ve karşılamaları bh ile yaparım..o yuzden kontrol lu bı sey lazım bh için.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

sağolun ben ankara'da yım..siteyi biraz daha inceledim emeği geçen herkese teşekkürler.ve kendime göre kombinasyonlar yaptım önerilerinizi almak isterim bu konuda

tahta:And.Grubba Carbon all(bunun ayarında sizin tavsiye edebileceğiniz,729 olabılır mi mesela)

fh ve bh olarak ne kullanacagıma karar veremıyorum Fh için;Hurricane 2,Dipper 2,Sriver Fx ---Bh için; Dipper,Sriver EL'i düşünüyorum

ayrıca aslında bunlardan önce aralarında ne gibi fark vardır?Sriver ile Dipper arasında ve Hurricane2 ile Sriver arasında buyuk fark olurmu?(fiat ı!!),2. yoksa iki taraf içinde de aynı lastiği mı kullanayım..Ben de blokları ve karşılamaları bh ile yaparım..o yuzden kontrol lu bı sey lazım bh için.

ben de ankaradayımm.. backhand olarak g555 i tavsiye edebilirim. kesmesi ve kontrolu çok ii. tahta olarak da imzamdaki tahta maggician m03 guzel. kontrol hız dengesi ii. forehand olarak ben de arayıştayım daha bulursam onu da sölerimmm. ii gunler

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

saol dostum..bh için g555 tamamdır bana göre..fh için h2 dedim ama çok hızlı herhalde benim için kontrol edemem..daha kontrollü bişey olursa sriver fx veya tackfire c düşünüyorum..düşünce ve önerileriniz..servislerde bol falso verebileceğim bi lastik..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

saol dostum..bh için g555 tamamdır bana göre..fh için h2 dedim ama çok hızlı herhalde benim için kontrol edemem..daha kontrollü bişey olursa sriver fx veya tackfire c düşünüyorum..düşünce ve önerileriniz..servislerde bol falso verebileceğim bi lastik..

önemli değil. yardımcı olabildiysem ne mutlu. yine çin lastigi istersen bence h3 iidir. hem h2 ye göre daha kontrolludur. ama sriver fx genelde tum oyuncuların memnun kaldıgı bi lastik. ama bir de şu var ileride( param olunca :lol: ) ben de denemek için alıcam. o yusden plasma 380 i de alabilirsin. ilk etapta h3 al. biras daha antrenmanların arttıgı xzaman oyununda ilerlediği zaman plasma 380 e gecersin bence.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

dostum h3 de h2 kadar hızlı bence..başta da sormuştum..

bazı raketlerde(hazır raketler çoğu tabi) top değdiği an hız alıp uçuyo..özellikel falsolu gelirse..ben uçmasını istemiyorum..tackfire c veya sriver fx ile tecrübe eden arkadaşlar tavsiyelerinizi beklerim veya dipper 2 de düşünüyorum..bunlar all+ bir tahtanın uzerıne gececek(grubba carbon veya senın magician m03 olabılır)..

bilgiyi paylaşalım arkadaşlar,bilgi tüm zamanlarda insanoglunu sahip oldugu en buyuk güçtür..Güçlerimizi birleştirisek herşeyin üstesinden geliriz..(çok mu ütopik oldu ne.!!) :bonus:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 20 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..