Jump to content
Masatenisi.org Forum

Sriverları Yapıştırmak

Misafir

Recommended Posts

butterfly primorac off- tahta üzerine sriver fx 2.1 mm alıyorum.bu ilk pro raketim olacak.ama neyle yapıştıracağım konusunda bilgi almak istiyorum.sürekli sök tak yapmak istemiyorum.bu yüzden glue sheet düşünüyorum ama onda da sökerken lastik süngerden ayrılabiliyomuş.ne yapayım?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Malzemelerini bana getir, ilk seferini birlikte yapalım. Daha sonra kendi kendine yapabilirsin. ;):

abi sorun yapıştırıp yapıştıramamak değil.videolardan falan öğrenirim.asıl sorun maliyetin fazla olması.yapıştırıcı fiyatları da az değil.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest Tanju Cansever
hazır forum kalabalıkken yorum yazarsanız sevinirim.galiba su bazlı yapıştırıcı kullanıcam. ne dersiniz?

Kesmek ve yapıştırmak konusunda hiç tecrüben yoksa bayaa zor oluyor. En iyisi aldığın yerden yapıştırıp göndermelerini istemen bence. Böylece hazır kesilmiş ve yapıştırılmış lastiklerin olur. Yanında bir kutu da 250 ml. fırçalı yapıştırıcı alırsan ilerde lastiklerini tekrar tekrar söküp yapıştırarak deneyim kazanırsın. Lastikler eskidiğinde tahtadan taşan kenarlarını maket bıçağı ile düzelterek kesme konusunu da öğrenmiş olursun.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Kesmek ve yapıştırmak konusunda hiç tecrüben yoksa bayaa zor oluyor. En iyisi aldığın yerden yapıştırıp göndermelerini istemen bence. Böylece hazır kesilmiş ve yapıştırılmış lastiklerin olur. Yanında bir kutu da 250 ml. fırçalı yapıştırıcı alırsan ilerde lastiklerini tekrar tekrar söküp yapıştırarak deneyim kazanırsın. Lastikler eskidiğinde tahtadan taşan kenarlarını maket bıçağı ile düzelterek kesme konusunu da öğrenmiş olursun.

yorumunuz için çok saolun

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 17 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..