Jump to content
Masatenisi.org Forum

Tavsiye Istiyorum

Guest KOBR41

Recommended Posts

öncelikle şimdiye kadar hep hazır raketlerle oynadım.masadan uzak ve atak oynarım.blok pek yapmam.ya topspin yada kesme yaparım.backhand,forehand her türlü vuruşu yaparım.ama tekniğim daha tam oturmadı o yüzden çok hata yapıyorum.forehand topspinlerim çok spinli fakat fazla hızlı değil.nedeni topu çok aşırı fırçalamam.o yüzden forehande hızlı lastik istiyorum.backhand topspinlerimde tam tersi hızlı fakat az spinli.o yüzden bakchande spini yüksek lastik istiyorum.2. ligde oynayan bi abiyle oynamıştım.o bana mazunov tarzı bir tahta al demişti.

ayrıca lastik olarak;

f/h yasaka new era spin 2.2 mm

b/h yasaka zap spin 2.2 mm almayı düşünüyorum

tahta olarakta;

stiga optimum sync

butterfly primorac off-

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

forumda primorac off- tahtanın yumuşak olduğunu ve sriver fx in o tahtaya uygun olmadığını okudum.ikiside yumuşak oldumu olmuyormuş.bu yüzden primorac off- tahtaya sriver el daha iyi olurmuş.yorumlarınızı bekliyorum

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

backhand andro plasma 380.forehande andro plasma 430 taksam nasıl olur?sriver fx le arasında nasıl bi fark olur?lütfen yorum yapar mısınız?

plazmalar çok kaliteli lastikler, bryce ayarında diyebilirim, plazma serisi çok hızlı lastikler. yüzeyi gergindir. 380 en yumuşak süngerli , 470 en sert süngerli lastik. fast-atak oynamıyorsan sana uymayabilir.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

plazmalar çok kaliteli lastikler, bryce ayarında diyebilirim, plazma serisi çok hızlı lastikler. yüzeyi gergindir. 380 en yumuşak süngerli , 470 en sert süngerli lastik. fast-atak oynamıyorsan sana uymayabilir.

en yumuşak olan 380 i alsam sriver fx den çok hızlı olur mu?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

en yumuşak olan 380 i alsam sriver fx den çok hızlı olur mu?

plazmalar çok çok hızlı lastikler, 380'i sriver fxden daha hızlı. şöyle bir benzetme yapılabilir. hızı sriver fx ile bryce arasında, kontrolu sriver fx'den biraz daha kötü

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

plazmalar çok çok hızlı lastikler, 380'i sriver fxden daha hızlı. şöyle bir benzetme yapılabilir. hızı sriver fx ile bryce arasında, kontrolu sriver fx'den biraz daha kötü

abi bi sitede plasma 380den daha hızlı olan 430 hakkında sriver fx tadında diye bi yorum var.sen 380 sriver fxden daha hızlı diyosun.kafam karıştıda biraz :huh:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...

raketim elime ulaştı.imzamdaki raket.öncelikle hakan abi ve gökhan abiye ilgilerinden dolayı çok teşekkür ediyorum.ilk izlenimlerime göre raket bi harika :) hakan abi senle daha çok alışveriş yapıcaz gibi görünüyor :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 9 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..