Jump to content
Masatenisi.org Forum

Çayeli'de Kurtuluş Turnuvası, 08:30'da

Recommended Posts

29/02/2008 tarihinde rize kapalı spor salonunda saat 14 de ferdi müsabakalar yapılacak.

8-9 mart 2008 tarihinde çayeli kapalı spor salonunda ferdi müsabakalr yapılacak.

katılmak isteyen sporcuların dikkatine

Merhaba Turushan bey, 8-9 mart tarihlerindeki turnuva 2 gün mü sürecek, saat kaçta başlar ve biter, katılım ücreti varmıdır, ayrıca ben trabzondan gelicem eğer zaman uyarsa, nasıl gelebilirim? tabi turnuva 2 gün sürerse biraz zor...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba Turushan bey, 8-9 mart tarihlerindeki turnuva 2 gün mü sürecek, saat kaçta başlar ve biter, katılım ücreti varmıdır, ayrıca ben trabzondan gelicem eğer zaman uyarsa, nasıl gelebilirim? tabi turnuva 2 gün sürerse biraz zor...

ömer bey özelden mesaj attım, ama diğer arkadaşlar için de bilgilendirme yapayım. turnuva cumartesi sabah başlayacak, katılıma göre gün sayısı değişebilir. çayeli kapalı spor salonunda yapılacak. 6 masa var. ben 1 gün süreceğini düşünüyorum, sen yine de gel, pazara sarksa bile en azından 3-4 maç yaparsın. para ödülü yok. ilk 4'e girenler madalya alacak. kulüp olarak tüm sporcularımız geliyor. güzel maçlar olacağına eminim

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

gürkancım tebrikler, turnuvayı sonuna kadar izleyemedim, haftaya çayeli'de buluşmak dileğiyle

sağol turushan abi evet seninde sölediğin gibi güzel maçlar olacağına inanıyorum önemli olan yarışmak zaten görüşmek dileğiyle iyi günler ;):

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar turnuvanın saati hakkında 8,30 söylentisi doğrumu? biraz erken olmuyomu, kesin bir bilgisi olan varsa söylesin lütfen, akçaabattan gelicez ona göre yola çıkalım. Acil cevap bekliyorum

arkadaşım saat 8:30 da kayıtlar yapılacak yinede gelmek istiyorsanız bilemem saat 9:00 da eşleşmeler yapılır yani

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 17 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..