Jump to content
Masatenisi.org Forum

Off Tahta Seçimi

ice_stream

Recommended Posts

Stiga Carbon7,6 Wrb ===105 ytl

andro Super Core Carbon Light OFF+ ===75 ytl

dhs Hurricane WL OFF+3 ===67 ytl

XIENTING Phoenix 580 Carbon (5+4)= 50 ytl

bu tahtaları kullananlar varsa değerlendirme yapabilirler mi.

( fiyat farkı kalitesine değecek kadar mıdır?)

şimdiden teşekkurler.

(alternatif tahtalara da açıgım. 2.el temiz de olabilir.)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hatırladığım kadarıyla siz çok hızlı bir raket istiyordunuz. Zaten hep OFF+ gördüğünüz tahtaları yazmışsınız. Schlager Carbon, Carbo 7.6, Joola MC1, Titanium WRB, TSP Balsa 8,5 filan bakın. Üstüne de Bryce Speed FX. :D:

dogru hatırlamışsınız. kendi kontrollu tahtamın satışımın nedeni de buydu. :fildir: lastikler konusunda daha karar vermedim ama dhs ninkilerden biri olacak sanırım. çunku hafif olmaması gerekli. yine de tam emin değilim. onlardan sevince de yine forum a sorarım :D:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tavsiyem çok pahalı olmayan ve kaliteli olan stiga classic offansive yada wrb classic olur. Stiga tahtadan da şaşma derim.

Ayrıca ilgilenirsen özelden de iki tahta belirttim.

Görüşmek üzere...

teşekkur ederim. eger bi aksilik olmazsa görüşürüz yine ama o tahtalar hakkında hiçbi fikrim yok. All off arası olan değilde diğeri belki olabilir. raket şu anda kullanımda mı yani lastikler var mı uzerinde , (o gun deneyebiilirm mi die soruyorum)

kullanımda değilse onunla alakalı nereden bilgi bulabilirm. zira sanırım turkiyede satan bi firma yok.

verdiğin bilgiler için teşekkurler

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

andro hariç diğer 3nü kullandım, stiga carbo 7.6 ve dhs wl işçilik olarak mükemmel, ama kaliteli olsun diyorsan stiga'yı öneririm. ağırlık dengesi bana uymadığı için stigayı kısa bir süre sonra satmıştım. wrb olduğu için kafa kısmı biraz ağır geliyor. ama hız olarak mükemmel. dhs stigaya göre daha yavaş fakat daha kontrollu, ancak masadan uzaklaşınca ben pek beğenmedim. savruk atıyordu topları ve etkili değildi. o yüzden kısa bir süre sonra onu da satmıştım. 580 fiyat / performans oranı çok iyi, kontrollu ve hızlı, ancak üzerine kaliteli lastik takman lazım, ucuz çin lastikleriyle pek verim alamazsın, bu 3 tahta arasında fikrimi sorarsan stiga carbo 7.6 derim, raket kendini gösteriyor. işçilik desen mükemmel, hız mükemmel, kontrol iyi, üzerine sriver fx 2.1 ile mükemmel performans alırsın

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 25 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..