Jump to content
Masatenisi.org Forum

Bi Combo öneri De Ben Alabilirmiyim :))

cangrbz

Recommended Posts

Orta seviye bir oyuncuyum gibi :huh:

geçenlerde (foruma üye olmadan önce) Butterfly zoran primorac 7000 raket almıştım(piyasada şuan en iyi hazır raket yanılmıyorsam) , fakat beni pek tatmin etmedi; 2-3 spin ya çekiyor ya çekmiyor...

gelişmemi hızlandıracak bir combo önerisi yaparsanız sevinirim ( fiyat 100 ytl'yi geçmeyecek şekilde olarsa süper olar :D: )

yorumlarınızı bekliyorum...

şimdiden hepinize teşekkürler...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Orta seviye bir oyuncuyum gibi :huh:

geçenlerde (foruma üye olmadan önce) Butterfly zoran primorac 7000 raket almıştım(piyasada şuan en iyi hazır raket yanılmıyorsam) , fakat beni pek tatmin etmedi; 2-3 spin ya çekiyor ya çekmiyor...

gelişmemi hızlandıracak bir combo önerisi yaparsanız sevinirim ( fiyat 100 ytl'yi geçmeyecek şekilde olarsa süper olar :D: )

şimdiden hepinize teşekkürler...

Eski mesajlar arasında 10larca hatta 100lerce öneri isteyen ve yanıt alan arkadaşın mesajı var, madem kendi oyun/tercihinle ilgili bilgi yazmamışsın, onları okumakla işe başlayabilirsin.Yoksa "kutunu açalım" deyip gelişigüzel öneri uyduramıyoruz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Eski mesajlar arasında 10larca hatta 100lerce öneri isteyen ve yanıt alan arkadaşın mesajı var, madem kendi oyun/tercihinle ilgili bilgi yazmamışsın, onları okumakla işe başlayabilirsin.Yoksa "kutunu açalım" deyip gelişigüzel öneri uyduramıyoruz.

tamam okuruz sorun deilde, ne bu şiddet bu celal hesabı???

bukadar cümle yazıp kızacağına, "orta seviyedesin şöyle bir combo yaparsan iyi olur" gibi bir öneri getirseydin daha makbüle geçerdi...

neyse yinede Teşekkürler...

oyun tercihime gelince; atak oynamayı seviyorum

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

arkadaşım merhaba. senin oyun tarzını bilmeden, hareketlerini, kol ve ayak hızını bilmeden orta seviyede de olsa ileri seviyede de olsa kimse sana ekipman önerisinde bulunamaz. bulunsa da yanlış olur. daha sonra yeniden para harcamak durumunda kalırsın. emre imamoğlunun kastettiği buydu.

istiyorsan ekipman sitelerini inceleyip bütçene göre sen seç, daha uygun olanını bulabilirsin belki. kolay gelsin

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

tamam atak oynuyosunda biraz daha ayrıntılı bilgi verirsen.yani backhand forehand vuruşların nasıl.bunları yazmalısınız.ona göre bişeler söyleyebiliriz

Ozaman şöyle anlatmaya çalışayım;

1) Backhand ve Forehand tekniklerim im tam düzgün deil, Backhand im Forehand ime göre daha ii durumda

2) oyun sırasında atılan servise genelde kesme ile karşılık veriyorum, backhand ime gelen kesmelerde zorlanıyorum bayaa çünkü "chop" olayını pek yapamıyorum (nadiren yapabiliyorum)

3) Bloklarım nispeten iyi

4) Smashlarım nispeten iyi

5) oyun sırasında çok fazla kesik oynamayı sevmiyorum, Forehand ime gelen toplarda spin ile atağa kalkıyorum hemen gerçi 2-3 spin arka arkaya anca çekebiliyordum raket kötü olduu için...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bence saadettin abiyle irtibata geç.o sana uygun fiyata güzel bi kombine raket ayarlar.eğer kesmelerden çok etkileniyosan çok spinli ve üstü yapışkan lastik almamalısın.çünkü böylece kesiklerden daha çok etkilenirsin.senin için butterfly sriver fx lastik en ideali bence.tahta olarakta all+ alırsan tam sana göre olur kanaatindeyim

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar bir yanlış anlaşılma olmasın.Çünkü ben kullanmayı düşünmediğim tahta ve lastik olduğu zaman sitedeki ikinci el bölümünde yazıyorum.

Eğer oyuncu kararsızsa ve bana kısa mesajla telefonunu falan yazarsa o zaman bilgimin elverdiğince yönlendirmeye çalışıyorum ve mümkünse sitede 2.el malzeme satan arkadaşlara yönlendiriyorum. Şu anda elimede bir iki tahta ve lastik kaldı ama onları şu anda satmayı daha düşünmüyorum. Sattıklarımsa zaten sitede yazılı olanlar. Yani benimle irtibata geçenleri sadece fikir verebilirim. Çünkü sadece oyuncuyum.. (Tabii bana güvenen aykadaşlara teşekkür ederim..)

Yeni arkadaşa da tavsiyem çok kesmeyen düz oyun için bir çift ince süngerli lastik ve allround tahta alsın. Başlangıç için yeterli. Marka yazmıyorum çünkü her firmanın temel lastik ve tahtaları hemen hemen aynı sayılır. Tabi biz eski oyuncu olduğumuz için Sriver tarzı lastik öneriyoruz ama birçok markanında aynı tarz lastiği olduğu için her firmadan yararlanabilirler...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bence saadettin abiyle irtibata geç.o sana uygun fiyata güzel bi kombine raket ayarlar.eğer kesmelerden çok etkileniyosan çok spinli ve üstü yapışkan lastik almamalısın.çünkü böylece kesiklerden daha çok etkilenirsin.senin için butterfly sriver fx lastik en ideali bence.tahta olarakta all+ alırsan tam sana göre olur kanaatindeyim

şöyle bir kombinasyon düşünüyorum nedersiniz ?

Tahta : Xi EnTing (All+) (5 wood + 2 Carbon)

Forehand : Butterfly Sriver EL

Backhand : DHS Hurricane2

şimdiden Teşekkürler...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 21 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..