Jump to content
Masatenisi.org Forum

İstanbul'da Turnuvalar

Guest ccburak

Recommended Posts

Merhabalar;

İstanbul Avrupa Yakası'nda düzenlenen turnuvaları öğrenmek istiyorum.Ücretli ya da ücretsiz olması farketmez.Amatör bir oyuncu olarak turnuvalara katılmak istiyorum.İnternette araştırmama rağmen bulamadım.23 şubat 2008 den sonrası için söylerseniz sevinirim. teşekkürler

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhabalar;

İstanbul Avrupa Yakası'nda düzenlenen turnuvaları öğrenmek istiyorum.Ücretli ya da ücretsiz olması farketmez.Amatör bir oyuncu olarak turnuvalara katılmak istiyorum.İnternette araştırmama rağmen bulamadım.23 şubat 2008 den sonrası için söylerseniz sevinirim. teşekkürler

ups spor salonu seyit nizam haluk ündeğer lisesi yanı her ayın ilk hafta sonu cumartesi... ve okmeydanı cemal kamacı spor kompleksi yanı ... bildiğim kadarıyla detaylı bilgileri ana sayfanın en alt turnuvalar bölümünden lalbilirsiniz...

Selamlar

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ups spor salonu seyit nizam haluk ündeğer lisesi yanı her ayın ilk hafta sonu cumartesi... ve okmeydanı cemal kamacı spor kompleksi yanı ... bildiğim kadarıyla detaylı bilgileri ana sayfanın en alt turnuvalar bölümünden lalbilirsiniz...

Selamlar

Serhat hocam ups deki turnuvalar her ay ın 2.cumartesi günü yapılıyordu acaba değiştimi?

selamlar rövanşa hazır ol tabi 2.cumartesi ise

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 weeks later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 9 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..