Jump to content
Masatenisi.org Forum

Üsküdar - Kadıköy - Ümraniye Bayan Partner

Guest İstanbul

Recommended Posts

İstanbul Anadolu yakasında Kadıköy - Üsküdar - Ümraniye civarında çalışabilecek bayan masa tenisi partneri arıyorum. Henüz başlangıç seviyesindeyim. Masa tenisini seven, geliştirmek isteyen arkadaşların bana ulaşmasını bekliyorum. Ben de bayanım. Görüşmek dileğiyle.. :gulumse:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İstanbul Anadolu yakasında Kadıköy - Üsküdar - Ümraniye civarında çalışabilecek bayan masa tenisi partneri arıyorum. Henüz başlangıç seviyesindeyim. Masa tenisini seven, geliştirmek isteyen arkadaşların bana ulaşmasını bekliyorum. Ben de bayanım. Görüşmek dileğiyle.. :gulumse:

merhaba,

altunizede de haydarpaşa lisesi içinde derneğimizin masa tenisi salonu var (istanbul veteran msa tenisçileri drneği).

buradaki kursları ben veriyorum.her düzeyden oyuncu bulmak mümkün.ilgilenirseniz tel:0216 3256035 (saat 14 den sonra)

görüşmek üzere..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...
Fulya hanımın olduğu yerde, yani Altunizade Haydapaşa lisesi salonunda başka bayanlar da var.

Aralarında Fulya hanım en iyisi ( benim şahit olduğum kadarıyla )

Fulya Hanım'la telefonda tanıştık, çok iyi olduğundan şüphem yok. Fakat sınavlarım yüzünden şu aralar kurs işini iptal etmek zorundayım. haftada bir buluşup oynayabileceğim bir arkadaş istemiştim :huh: gerçi evet bayan arkadaşlarıma hak vermiyor değilim..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 14 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..