Jump to content
Masatenisi.org Forum

Istanbul(avrupa) Masa Tenisi Kulüpleri Nerde Var?

Guest -zdghdhgf

Recommended Posts

mrb size enyakın zeytinburnu seyitnizam durağında ups var okmeydanında da ito ticaret lisesi var cemal kamacının yanında bu cumarteside ups de çiftler turnuvası var gelirseniz ortamıda görmüş olursunuz saat 14 00 da başlıcak sanırım gelirseniz sıcak ve nezih bir ortam olduğunu göreceksiniz forumu takip ederseniz diğer mekanlarıda öğrenip size uygun olanları tespit edersiniz başarılar dilerim

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Guest yasaka spor okulu
arkadaslar bn bi masa tenisi kulübüne gitmek istiorum ve kurs bulamadim eger bildiginiz bi kurs varsa yazarmisinizzz:)

Merhaba arkadaşlar yeni açmış olduğumuz masa tenisi salonunun haberini vermek istiyorum. Yerimiz Akadlarda Akmerkezin yakınında Şişli Terakki Vakfı Okullarının spor salonunda. Salonumuzda uzman antrenörler eşliğinde çalışabilir, özel ders alabilir yada kendi partneriniz ile masa kiralayabilirsiniz. görmek ve oynamak için salonumuza bekliyoruz. Bilgi için 0 535 286 15 05

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba arkadaşlar yeni açmış olduğumuz masa tenisi salonunun haberini vermek istiyorum. Yerimiz Akadlarda Akmerkezin yakınında Şişli Terakki Vakfı Okullarının spor salonunda. Salonumuzda uzman antrenörler eşliğinde çalışabilir, özel ders alabilir yada kendi partneriniz ile masa kiralayabilirsiniz. görmek ve oynamak için salonumuza bekliyoruz. Bilgi için 0 535 286 15 05

sayın hocam salonunuz hangi gün ve saatlerde açık saat ve abonelik ücreti ne kadardır. soranlar oluyor . sitedekiler burdan duymuş olurlar. soranlarada biz iletiriz.

selamlar

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest yasaka spor okulu
sayın hocam salonunuz hangi gün ve saatlerde açık saat ve abonelik ücreti ne kadardır. soranlar oluyor . sitedekiler burdan duymuş olurlar. soranlarada biz iletiriz.

selamlar

çalışmalarımız cumartesi - pazar günleri saat 14:00 - 16:00 arası aylık ücreti ise 100 ytl . Yalnız şunlarıda belirtmeliyim salonumuz 12 masalık büyük salon. Masalar mavi yasaka maç masası, zemin parke zemin, çalışmalar uzman antrenörler eşliğinde, soyunma odaları, duş, otopark , her zaman açık kantin gibi birçok imkanı burada bulabilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

100 ytl çok pahalı. Okmaydanındaki masalar da çok iyi stiga masalar. Haftanın 7 günü açık. Hafta içi 17:00 den 22'ye kadar, hafta sonu sabah 11'den akşam 22'ye kadar. Zemin de gayet iyi. Salona gelen oyuncular da gayet iyi ve onlardan kendimizi geliştirme adına çok faydalanıyoruz. Günlük 10 ytl, aylık sadece 50 ytl !!!

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

çalışmalarımız cumartesi - pazar günleri saat 14:00 - 16:00 arası aylık ücreti ise 100 ytl . Yalnız şunlarıda belirtmeliyim salonumuz 12 masalık büyük salon. Masalar mavi yasaka maç masası, zemin parke zemin, çalışmalar uzman antrenörler eşliğinde, soyunma odaları, duş, otopark , her zaman açık kantin gibi birçok imkanı burada bulabilirsiniz.

Hadi 100YTL'yi bir şekilde ödeyebilen çıktı, fakat sadece 2 saat mi? Ben o tarz salonlara gittiğimde an az 5 saat oynuyorum.

2 saat için asla değmez (kendim ve arkadaşlarım için konuşuyorum). Zannedersem bir fiyat ayarlaması olacaktır yakın zamanda...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

iyi günler ben 17 yaşında kalburüstü bir oyuncuyum babam çok üst düzey oynadığı için onunla oynarken hem zevk alamıyorum hemde genelde vakti olmuyor. Ben zeytinburnu ups e çok yakınım bana orası hakkında bilgi verebilir misiniz

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

iyi günler ben 17 yaşında kalburüstü bir oyuncuyum babam çok üst düzey oynadığı için onunla oynarken hem zevk alamıyorum hemde genelde vakti olmuyor. Ben zeytinburnu ups e çok yakınım bana orası hakkında bilgi verebilir misiniz

merhaba ups ye yakın isen bizlerde oraya gidiyoruz. ups salı perşembe ve cumartesi günleri açık. yarın bir aksilik olmazsa saat 2-3 ten sonra orada olacağım. gel tanışalım. ayrıca yarın tozkoparan spor salonunda minik ve yıldızlar istanbul eniyi 12 ler şampiyonası yapılacaktır. onlara izlemeye de gidebilirsin. seviyeni görmek açısından.

ama sen yinede bize ulaş masatenisi oynayalım.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

çok teşekkür ederim bu haftasonu farklı bir programım var İnşallah bir dahaki haftasonu ups e uğrarım ayrıca müsait olursa babamı da getirmek istiyorum beni yenenlerden öcümü alsın :D:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

babanı mutlaka getir (iyi bir oyuncu ise zaten tanıyoruzdur) oraya baba oğul gelen birkaç kişi var şu an aklıma 3 çift geldi çiftli maçlar yaparız.

Merhaba Mustafa bey,

bugün biz de geleğiz. Sizinle oynama şansımız olur umarım.

Görüşmek üzere

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 months later...
  • 2 weeks later...

Kçekmece de oturuyorum. Şirinevler Elit bilardoda masa tenisi oynuyorum fakat Seyfi Baba dan başka rakip bulamıyorum...

herhangi bir sporda çok kısa zamanda iddialı olabilirim. :)

masa tenisinde de iddialıyım. :)

dağda kayak, denizde rüzgar sörfü, zıpkınla serbest dalış, gazoz kapağı bile oynasak iddialıyımdır...

koordinatları bildirin geliyorum...

cem

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 month later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 18 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..