Jump to content
Masatenisi.org Forum

Dada Nerede?

PingPongMan

Recommended Posts

Sayın Arkadaşlar,

forumun rekortmen postacısı ve İngiltere temsilcisi Dadanagast arkadaşımız ne zamandır forumda ve sohbette gözükmüyor. ne oldu, nerelerde, ne yer ne içer vs. gibi sorular dolaşıyor kafalarımızda...

Dada, huuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu, nerelerdesin? gel ve spekülasyonlara son ver; violin'i alacak mısın, almayacak mısın? ona göre biz de kararlarımızı vereceğiz... :lol:

kendisinden malumatı olan varsa lütfen buraya yazsın. yardımlarınız karşılıksız kalmayacak; Dada'nın bulunmasını sağlayacak yardımın sahibine ödül olarak

- 3 adet Nittaku 3-yıldız top

verilecektir, duyurulur... ;):

Ping the head hunter Pong, encouraged by Toranamon :bonus:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yaşasın... Biraz önce Dada'dan mail aldım. Çok yakında yeniden aramıza döneceğini bildirdi.

Piiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiing, "Dada Aranıyor!" ilanı işe yaradı. :lol:

Dada'yı küstürüp kaçırttınız değil mi?

Profil bilgilerine (ve İstatistiklere) göre bugün foruma girmiş gibi görünüyor.

08 07 2004, 15:49 da.

Gibisi fazla olmuş. Bu bana Orson Wells'in "1984" adlı eserini anımsattı. :D:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hımmmmm,

demek foruma giriyor ama sadece Tora'ya bir mesaj atıyor... kendisi için özel konu açmışız, "nerdesin, ses ver diye" ama buraya birşey yazmıyor...

çok enteresan, çoooook.

Dada, hadi daha fazla merak ettirme bizi... tamam vazgeçtiysen "violin"i almaktan, sorun değil... bişey demiycez... :fildir:

Ping the private detective Pong :B:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Dada,

yoksa, yoksa...

dilim varmıyor söylemeye, düşünmek bile istemiyorum ama, yoksa buluşmaya gelemeyecek misin? :huh:

bu mudur sebebi, seni forumda göremememizin?

öyleyse, dert etme sakın kendine, canın sağolsun. biz senin için yeniden bir buluşma düzenleriz elbet...

yeter ki sen mesajlarını bizden esirgeme... :uzgun:

Ping the Dada provoker Pong

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar, herkese DİKİLİ'den selamlar.Bende sevgili Dada'yı burada araştırdım.Caddelere ,ilanlar yapıştırdım ancak bir haber çıkmadı.

Bence Dada İzmir'deki buluşmaya öööyyle bi hazırlanıyorkiii :B: siteye girmeye fırsat bile bulamıyordur valla.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

hayir hergun forumda olan cocuk bir kayboldu pir kayboldu..

Dada ne oldu??? hadi artik cik ortaya!!!! bak fazla olmaya basladin.. :gulumse:

....

bu kadar onemsendigini bilseydi mutlaka ugrardi foruma hergun bence arkadaslar..

ama merak etmeyin.. cunku kendisinden bugun telefon aldim.. foruma en yakin zamanda donecegini soyledi..

bugun tora ve ping ile sohbette konustuk.. onlara dada'nin birtakim problemlerden oturu foruma ugrayamadigini bizzat dadadan duyarak ilettim.. ama artik kesin donus yapacak..

herkese benden merhaba dememi istedi..

MERHABA MILLET!!!!

....

- 3 adet Nittaku 3-yıldız top

Ben kazandim galiba odulu.. Yiiiihaaaaaaa!!

ping sen mi gondereceksin odulumu?? :lol::lol:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

selamlar ertan..

sizleri gercekten cok ozlemisim..

neyse artik bir daha yapmam boyle birsey.. yaparsam zaten ping olu-diri ilani koyacak benim icin.. :lol:

Ödülü kazandın ama bence seni bu kadar süredir merak eden arkadaşlara bir açıklama borcun var.

valla 2 tane topum kalmisti, odulu kazanmis olmam iyi oldu.. :lol:

tora ve ping ile sohbette konustuk bugun..

bu kadar onemsenmis olmam beni gercekten cok duygulandirdi..

hepinize tesekkurler..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

valla 2 tane topum kalmisti, odulu kazanmis olmam iyi oldu..
hehe, yok öyle yağma... iyi yav, önce git kaybol, ondan sonra kendi kendini bularak ödüle göz dik... aslında senin bize ödül vermen gerekir, seni aradık diye... günlerdir sormadığımız yer aramadığımız delik kalmadı... bunu yaparken elbette bitakım masraflara girildi... kim karşılayacak peki bunları, haaaa? :asabi:

bu kadar onemsenmis olmam beni gercekten cok duygulandirdi..

ben de gidip birkaç hafta ortadan kaybolucam, bakalım ben ne kadar önemseniyorum. :salak:

Dada sen gideli beri yazıların ortalama uzunluğu bayağı azaldı.

Günlük tefrika gibi bayağı alışmıştık roman gibi yazılarına.

Bak yokluğunda uzun uzun yazan bir tek ben kalıyorum. (bkz. t-shirt konusunda yazdığım neredeyse tüm mesajlar)

Kendimi yalnız hissediyorum sonra.

gördüğün gibi önemsemekten değil de esasen yazıların alışkanlık yapmış, okuyucuların merak ettiler :D:

sen asıl sorulara yanıt ver:

"violin"i alıyor musun?

İzmir'e geliyor musun?

tekrar hoşgeldin, Dada...

Ping the Dada finder and backbringer Pong

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

hehe, yok öyle yağma... iyi yav, önce git kaybol, ondan sonra kendi kendini bularak ödüle göz dik... aslında senin bize ödül vermen gerekir, seni aradık diye... günlerdir sormadığımız yer aramadığımız delik kalmadı... bunu yaparken elbette bitakım masraflara girildi... kim karşılayacak peki bunları, haaaa
:lol:

ne yani hem beni bulamadiniz hem de size odul vermem gerekiyor? yok daha neler..:))) ben valla bir kutu nittaku topumu isterim.. yok oyle yagma..:))

ben de gidip birkaç hafta ortadan kaybolucam, bakalım ben ne kadar önemseniyorum.

:P:

hani kaybol ve gor diyecegim ama yapma tabii..:))

seni de forumda herkes fazlasiyla onemsiyor ping.. ben yaptim sen etme..

gördüğün gibi önemsemekten değil de esasen yazıların alışkanlık yapmış, okuyucuların merak ettiler
benim yazilarim???? uzun oldugundan bazilarinin okumaya cesaret edemedigi yazilar..:)))

geri dondum iste..

...

Ping, senin imzalarini bayagi ozlemisim.. Ping the ... Her seferinde nasil da buluyorsun hayret..:)) eminim herkes, hergun bu imzalari okuyabilmek icin sabirsizliktan oluyordur..

violin"i alıyor musun?

Valla izmire geliyor olsaydim kesinlikle alirdim.. $%"!££%$£$%^?????

sanirim yeni cikan lastiklerden birini alacagim yakinda.. v-stage'imin omru tukendi..

violin icin bakalim sen ne diyeceksin izmir bulusmasindan sonra..:))

İzmir'e geliyor musun?

ne yazik ki su anda ne olacagini soylemek zor.. son ana kadar umutumu kesmemeye soz verdim bugun..

esimin izin tarihlerinde bir degisiklik olur ve uygun bir tatil imkani bulabilirsek gelmeye calisacagim..

sizlerle tanisamayacak olmam gercekten cok kotu..

ama paranin bir de diger yuzu var; en azindan su anda herkesin kazanma sansi var izmir turnuvasinda.. :lol:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

hehe, yok öyle yağma... iyi yav, önce git kaybol, ondan sonra kendi kendini bularak ödüle göz dik... aslında senin bize ödül vermen gerekir, seni aradık diye... günlerdir sormadığımız yer aramadığımız delik kalmadı... bunu yaparken elbette bitakım masraflara girildi... kim karşılayacak peki bunları, haaaa
ne yani hem beni bulamadiniz hem de size odul vermem gerekiyor? yok daha neler..:))) ben valla bir kutu nittaku topumu isterim.. yok oyle yagma..:))

Ödül bulanaydı. Verilme şartı ise, bulunmasını takip eden bir ay içinde ve bulanın bizzat ödül töreninde hazır bulunması şeklindeydi. (bkz. Dada Aranıyor ödül yönetmeliği ikinci madde ve birinci bent)

Dada kendini buldu. Ödülü hak etti. Şimdi ödülü alması için İzmir buluşmasına gelmesi gerekiyor. :D:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Dada kendini buldu. Ödülü hak etti. Şimdi ödülü alması için İzmir buluşmasına gelmesi gerekiyor.

valla tora esim tek basima gitmeme bir sekilde razi olacaga benziyor.. :pirpir: tabii kadin milletinin son anda ne diyecegi belli olmaz.. :lol: (umarim forumdaki bayan arkadaslarimiz bu soyledigime darilmazlar.)

uygun bir ucak bulabilirsem gelmeyi cok istiyorum..

not: bu arada gectigimiz cuma masters turnuvasina da gidemedim.. :asabi: gidemedigim gibi cumartesi gunu televizyonda verdikleri mac goruntulerini de calistigimdan dolayi izleyemedim..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

valla tufan esimin diline dusersem yanarim.. 

Ah, ah, anli sanli Dada, bu hallere dusecek adam miydin sen? :lol: Hadi, bir bilet ayarla da gel, hayir t-shirtlerin bende, gelmezsen talibi cok, karaborsada elimi opene satarim valla... :lol:

Arsun the every opportunity user to reduce the costs of the Izmir trip

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

valla tufan esimin diline dusersem yanarim.. sagol beni anladigin icin..

Dostum Dada aynı durumdayız.Nasıl anlamam seni

hımmmmmm, eeeeeeee, nasıl desem,

hani bir dizi var, hani orada iki çocuk babası bir adam arkadaşına hani böyle, hani "layt" diye takılıyor ya,

o aklıma geldi birdenbire nedense :salak::lol::P:

Ping the stone oven man Pong

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 weeks later...

Dada bir ay oldu hala güzel yazılarını okumuyoruz.Artık çık ortaya.Bak senin bir kutu topu İzmirde ben aldım.İçim kan ağladı ama seneye buluşmada ki görüşmemizde sana ben şahsen vereceğim.Ama artık aramıza katıl lütfen.Üzme bizi.Lokal olarak bağlandığına göre endişe etmemize gerek yok.Sende müthiş yorumlarını esirgeme ve daha fazla kendini özletme lütfen. :gulumse:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 months later...

Dadaaaaaaaa, nerelerdesin gene???

elma dersem çık, armut dersem çıkmaaaaaa.

ELMAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA :hehehe:

bak sen yoksun ortalarda, dilim varmıyo söylemeye, tahtını ele geçirecekler, bak söylemedi deme...

ayrıca, ARSUUUUUUUUUUUUUUUUUUUN :hehehe:

sen de gittin yokoldun Amerikan ellerine, Dada'laştın mı ne?

hadi bakiim ses verin biraz...

Ping the searching for lost members Pong

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Dada 2 aydır, Arsun da bir haftadır foruma girmemiş.

Birileri gene Dada'yı kızdırıp kaçırdı herhalde. Çabuk söyleyin kim ne yaptı Dada'ya ? :asabi:

demek arada bir giriyor ,ama Arsun'un en son yazısının üzerinden 1 ay geçmiş... acaba uyum sorunu mu çekiyor oralarda :lol: yoksa dersler bu kadar ağır olamaz herhalde, biz de öğrenciydik biliyoruz :P:

Ping the formerly very large student Pong

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 88 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..