Jump to content
Masatenisi.org Forum

Combo öneri Istiyorum

Aydın

Recommended Posts

Andro Blax OFF tahta

Butterfly Tackiness Chop 2

Butterfly sriver fx lastikler

beyler ben solagım....

forhand le cakar backhandle spin atarım.. kontrolde cok onemlidir

Andro Blax OFF

Speed: 92

Control: 92

Weight: -

Plies: 96

Butterfly sriver fx

Speed: 100

Spin: 80

Control: 84

Density: 33

Reglue Effect: High

Butterfly Tackiness Chop II

Speed: 75

Spin: 100

Control :100

Density: 41

Reglue Effect: Medium

yorumlarınızı bekliyorum...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

arkadaşlar ben birkaç tane tahta ismi sölemek istiyorum.bu tahtaları kullanan arkadaşlar yorum yapabilirse arkadaşa en uygun tahtayı bulabiliz

stiga allround evolution

butterfly andrzej grubba

tibhar IV L light contact

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

grubba carbon olsun bence. ben de tanju abi de kullandık o tahtayı. her lastiğe uyum sağlayacak bir tahta

gökhan abi grubba carbon iyi de arkadaşa pahalı gelebilir.dikkat ettiysen yazdığım tahtaların fiyatları 50 ytl civarında

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tackifire C çok spinli bir lastik ancak rakipten gelen toplarda da bir o kadar spin yiyor ve oynayanı zor durumda bırakıyor. Benim sana tavsiyem Taskiness veya Tackifire Special Soft lastik olur. Ancak unutma ki; masa tenisini malzemeler değil, oyuncular oynuyor. Haliyle orta siklet ne alırsan al ama bol bol antrenman yap. Şu an içinde kalın süngerli ve çok hızlı atan lastikler yerine 1,7-1,9mm arası kalınlıktaki süngerli lastikleri tercih et. Bırak raket değil, bedenin oynasın...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tackifire C çok spinli bir lastik ancak rakipten gelen toplarda da bir o kadar spin yiyor ve oynayanı zor durumda bırakıyor. Benim sana tavsiyem Taskiness veya Tackifire Special Soft lastik olur. Ancak unutma ki; masa tenisini malzemeler değil, oyuncular oynuyor. Haliyle orta siklet ne alırsan al ama bol bol antrenman yap. Şu an içinde kalın süngerli ve çok hızlı atan lastikler yerine 1,7-1,9mm arası kalınlıktaki süngerli lastikleri tercih et. Bırak raket değil, bedenin oynasın...

saadettin abi tamda aynısını ben dicektim.bide arkadaş off tahta alıcaktı.ben engelledim :P:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Butterfly Tackifire soft ile Butterfly Tackiness-Chop u değiştiricem.

benim spin dediğim meğerse kesmeymiş

Birazda bizim gibi eskiden bu yollardan geçmiş ve ders almış eski tecrübelerin bilgilerinden yararlansan daha iyi olur. En başta dediğimi öneriyi şimdi dinliyorsun...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Birazda bizim gibi eskiden bu yollardan geçmiş ve ders almış eski tecrübelerin bilgilerinden yararlansan daha iyi olur. En başta dediğimi öneriyi şimdi dinliyorsun...

yok abi bu çocuğun çok parası var.akıllanmicak.şimdide bryce fx e takmış kafayı.allah yolunu hayır etsin.ne diyim :(:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

yok abi bu çocuğun çok parası var.akıllanmicak.şimdide bryce fx e takmış kafayı.allah yolunu hayır etsin.ne diyim :(:

param olduğundan degil paranın tamamını kendim biriktirdim..

dediğim gibi Butterfly Tackifire soft ile Butterfly Tackiness-Chop u değiştiricem Sriver fx ile de bryce fx degiştiricem o kadar:D

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 13 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..