Jump to content
Masatenisi.org Forum

Ankara Masatenisi

Guest ButterflySport

Recommended Posts

• 2 weeks later...
  • İleti 60
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

• 3 weeks later...

Arkadaşlar ben de Ankara'da Eryamanda oturuyorum. Sitenize arada giriyordum ama forum kısmını hiç incelememiştim. kalıcı dostlukların kurulabileceği sıcak bir ortam. İşten güçten hafta içinde olamasa da, bazı hafta sonları masa tenisi oynayacak bir arkadaşın özlemini çok çekiyorum. Arada Eryaman Aile yaşam merkezi ve sincan gençlik merkezine gidiyorum. Bağlantı kurup oynayabiliriz. hakan964@hotmail.com

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...

ankara'da oynayacak yer sıkıntımı foruma ilk üye olduğumda dile getirmiştim..eroll ve büyükdoğu sağolsunlar bana konu ile ilgili mesaj atmışlardı..5.forum buluşması sonucunda kendi açımdan ve bilirkişilerin bana dair yaptığı yorumlar sonucunda;bana uygun tahta,lastik ve sünger üçlüsüne sahip değilim..bu durumu açılan konu başlıklarından takip etsemde anlamıyorum!gelip oynamak -ki demirtepe'deki plaza-lokasyon açısından bana en uygun yer-isterim ama elimdeki raket ve olmayan tekniğimle bu afaki kalıyor:)konuyu saptırdı isem lütfen bağışlayın..bu platformda çoğu zaman nereye ne yazacağını şaşırıyor insan.. saygılar..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ankara'da oynayacak yer sıkıntımı foruma ilk üye olduğumda dile getirmiştim..eroll ve büyükdoğu sağolsunlar bana konu ile ilgili mesaj atmışlardı..5.forum buluşması sonucunda kendi açımdan ve bilirkişilerin bana dair yaptığı yorumlar sonucunda;bana uygun tahta,lastik ve sünger üçlüsüne sahip değilim..bu durumu açılan konu başlıklarından takip etsemde anlamıyorum!gelip oynamak -ki demirtepe'deki plaza-lokasyon açısından bana en uygun yer-isterim ama elimdeki raket ve olmayan tekniğimle bu afaki kalıyor:)konuyu saptırdı isem lütfen bağışlayın..bu platformda çoğu zaman nereye ne yazacağını şaşırıyor insan.. saygılar..

Öncelikle Offensive ve Büyükdoğu'ya teşekkür ediyorum... :bye:

İosum;

Ben bir aksilik olmazsa büyükdoğu'nun bulunduğu plazaya gitmeyi (26temmuz cumartesi)düşünüyorum.Sen de gelirsen,sana tavsiyede bulunabilecek ustalar bulabilirsin belki...Belki aralarında şampiyonlar bile bulunabilir... ;):

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 weeks later...

merhabalar, ben de foruma yeni üye oldum sayılır, büyükdoğu, iosum, melekber,offensive e sesleniyorum:) ben de emek civarında oturuyorum öğrenciyim sizlere 20 eylül den sonra katılabilirim ben de belki:):)bakarsınız her hafta bi turnuva düzenleriz güzel olabilir:)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...
merhabalar, ben de foruma yeni üye oldum sayılır, büyükdoğu, iosum, melekber,offensive e sesleniyorum:) ben de emek civarında oturuyorum öğrenciyim sizlere 20 eylül den sonra katılabilirim ben de belki:):)bakarsınız her hafta bi turnuva düzenleriz güzel olabilir:)

merhaba bende yeni üye oldum siteye ben de emek 66 da oturuyorum aşırı derecede partner sıkıntısı çekiyorum ben de 20 eylül gibi ankarada olacağım bir grup kurarsak çok sevinirim haberleşelim de tenis oynamak için ben de millete yalvarmaktan kurtulayım...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

25 ağustos - 5 eylül arası iş vesilesiyle ankarada bulunacağım. bu süre zarfındaki mekanlara buradan inceledim.

1- butterflysport tarafından tanıtılan Etimesgut taki makan aktifmidir ?

2- Eryaman Aile Yaşam Merkezinde oynayan var mı

3- Maltepe Plaza Kafe

4-sincan gençlik merkezi (hala tank geçmiyo di mi :P:

Ankara lılara selamlar ;):

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

25 ağustos - 5 eylül arası iş vesilesiyle ankarada bulunacağım. bu süre zarfındaki mekanlara buradan inceledim.

1- butterflysport tarafından tanıtılan Etimesgut taki makan aktifmidir ?

2- Eryaman Aile Yaşam Merkezinde oynayan var mı

3- Maltepe Plaza Kafe

4-sincan gençlik merkezi (hala tank geçmiyo di mi :P:

Ankara lılara selamlar ;):

1-Etimesgut'taki yerimiz taşındı malesef,

2-Eryaman Aile Yaşam Merkezinde oynayan kişi çok, haberleşirsek gelirim ben de,

3-İnşallah gideceğim bi gün, bi gün olacak bu olay :)

4-Sincan Gençlik Merkezinde ne adam bulabilirsin ne de mekan...

Arkadaşlar, haberleşelim ve bir yer kararlaştıralım. Hepimiz aynı yerde buluşup oynayalım.

Kendinize iyi bakın ;)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

merhabalar,

elif ben,,,ankarada okuyorum ben de,,,20 eylülden sonra Ankara' da olcm inşaallah,,,

melekber istersen birlikte oynayabiliriz. Masa tenisini çok seviyorum ancak partner bulmakta zorlanıyorum çoğu kez,,,

"elifalpay09@gmail.com" dan irtibat halinde olabiliriz.

olumlu dönüş yaparsan çok sevinirim,,,

bir de maltepe plazayla ilgili hiç bilgim yok,,,ben genelde fakültede oynuyorumm,,,ama fakülteye dışarıdan birilerinnin girmesi pek mümkün olmuyor tabi,,,

maltepe plazanın ortamı hakkında bilgisi olan varsa ve paylaşırsa sevinirim,,,bayanların rahatlıkla gidebileceği bir ortam mı acaba???

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

merhabalar,

elif ben,,,ankarada okuyorum ben de,,,20 eylülden sonra Ankara' da olcm inşaallah,,,

melekber istersen birlikte oynayabiliriz. Masa tenisini çok seviyorum ancak partner bulmakta zorlanıyorum çoğu kez,,,

"elifalpay09@gmail.com" dan irtibat halinde olabiliriz.

olumlu dönüş yaparsan çok sevinirim,,,

bir de maltepe plazayla ilgili hiç bilgim yok,,,ben genelde fakültede oynuyorumm,,,ama fakülteye dışarıdan birilerinnin girmesi pek mümkün olmuyor tabi,,,

maltepe plazanın ortamı hakkında bilgisi olan varsa ve paylaşırsa sevinirim,,,bayanların rahatlıkla gidebileceği bir ortam mı acaba???

Merhaba Elif,

Ankara'ya geldiğinde görüşürüz.Birgün plaza'ya da gideriz...Buradan diğer arkadaşlara da duyuruda bulunuruz...ufak çapta bir turnuva da yaparız... :gulumse:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 weeks later...

Arkadaşlar merhaba;

Forumu uzun süredir takip ediyorum amaEtimesgut'da bahsedilen yer neresidir acaba, forumda bulamadım. Aile Yaşam Merkezi'ne gidiyorum bazen ancak orası fazla kalabalık ve ulaşım olarak da biraz sorun benim için. Primorac 7000 le oynuyorum şimdilik ve oyunumu geliştirmek istiyorum bu yüzden raket toplamak için ustaların tavsiyelerine de ihtiyacım var. Uzak bile olsa Ankara'da daha rahat oynanabilen, usta oyuncuların yardımını alabileceğim bir yer söylerseniz çok mutlu olurum.

Şimdiden teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar merhaba;

Forumu uzun süredir takip ediyorum amaEtimesgut'da bahsedilen yer neresidir acaba, forumda bulamadım. Aile Yaşam Merkezi'ne gidiyorum bazen ancak orası fazla kalabalık ve ulaşım olarak da biraz sorun benim için. Primorac 7000 le oynuyorum şimdilik ve oyunumu geliştirmek istiyorum bu yüzden raket toplamak için ustaların tavsiyelerine de ihtiyacım var. Uzak bile olsa Ankara'da daha rahat oynanabilen, usta oyuncuların yardımını alabileceğim bir yer söylerseniz çok mutlu olurum.

Şimdiden teşekkürler.

demirtepede plaza cafe var cumartesi günleri öğleden sonra sanırım 2 den sonra özelliklede oynayanlar var bende henüz gidemedim bayram dönüşünden sonra her hafta gitmeye çalışacağım

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba arkadaşlar

Bugün eryamandaki aile yaşam merkezini ziyaret ettim ve şunları tesbit ettim

1. Merkezde 5+3 masa var 5 tanesinin yerleri ve aydınlatması kötü 3 tanesi ise nisbeten daha iyi yerde, aydınlatması orta düzeyde (standart değil) etrafı 1 metre yüksekliğnde file ile çavrilmiş

2. Üye olmayanları almıyorlar ancak kimlik vererek ziyaret edebiliyorsunuz. Ziyaretçi kimliği ile oynatmayacaklarını söylüyorlar ancak denemek lazım.

3. Saat 10 ile 20.30 arası açık

4. üye olmak için her yaş grubu için ayrı koşullar var Yaşlı olanlar (50 yaş üzeri) a- ikametgah, b- fotograf ve kimlik fotokopisi ile üye olabiliyor. Anladığım kadarı ile 18-50 yaş arası yukarıdaki belgelere ilaveten savcılıktan iyi hal kağıdı istiyorlar. (neden gerekli ise )

Neyse bu seferlik bu kadar bütün arkadaşlara sağlık ve mutluluk dolu günler

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 weeks later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 20 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..