Jump to content
Masatenisi.org Forum

Ankara Masatenisi

Guest ButterflySport

Recommended Posts

• İleti 60
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Guest ButterflySport
Merhaba ben de etimesgut merkez de oturuyorum. Biz genelde eryaman da aile yaşam merkezinde oynuyoruz. Siz nerde ve hangi zamanlarda oynuyorsunuz.

Sanırım Optimum'un yanındaki Aile Yaşamda oynuyorsunuz. Orda da buluşup oynayabiliriz ama orda yer sorunu olabiliyor. Bazen herkes akın edebiliyor oraya :) Etimesgut Merkeze yakınım ben. İstersen temasa geçebiliriz.

MSN: butterflysport@hotmail.com

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest ButterflySport
olabilir. ben de gazi üniv.de okuorum.

ice_stream@hotmail.com

burdan gun ayarlayıp oynayabilirz. istersen.

Gazi üniverstesinde bi arkadaşım var :) Henüz açılmadı okul sanırım. Ben çoğu zaman müsaidim. MSN'den irtibata geçebiliriz.

MSN: butterflysport@hotmail.com

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba,siteye yeni üye oldum.Bir süredir Ankara'da masa tenisi oynanabilecek yerler ve partner konusunda araştırma yapıyordum.Küçükesat'ta oturuyorum,eskiden Tunalıda'ki bazı kafelerde oynanıyordu ama ortam uygun değildi,oynadığım kişiler de öyle..

Bir süredir oynamıyorum ve sanırım site hayli profesyonellerden oluşuyor.Oynama uygun merkezi bir mekan ve sizlerden cevap gelirse sevinirim..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba,

Ben Ankara'da oturuyorum. Eskiden iyi bir oyuncu olduğumu söyleyebilirim. Ama uzun süre ara vermek zorunda kaldım. Şimdi tekrar başlamak istiyorum. Oynamak isteyenler guner@bumko.gov.tr adresine mail atabilir.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest ButterflySport

Bi hafta giremedim nete kusura bakmayın :huh: Ankara'lılar çoğalmış ne güzel. Etimesgut'ta klübümüzün yeri var. 2 tane masa var şimdilik. Bir de süper ligden bi abim var o gelir mi bilmem ama dediğim gibi, yer gayet iyi. irtibat için 05547889474'e sms atabilirsiniz :gulumse:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bende yaklaşık 6 aydır raketimi elime alamadım.çok iyi bir oyuncu olduğum söylenemez.akşamları iş çıkısı saat 19:30 dan sonra masa tenisi oynamak istiyorum.işyerim aydınlıkevlerde.ulus-kızılay-sokullu-öveçler-balgat uygun olan herhangi bir yerde masa tenisi oynayacak partner arıyorum.ilgilenen olursa cagriyaylaci@yahoo.com adresine mail atarsa sevinirim.teşekkürler

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest ButterflySport
Etimesgut'ta oturan arkadaşlar. Buluşup tanışalım.Antreman yapacak uygun yer bulursak veya biliyorsanız, haftada 1-2 kez buluşup oynayabiliriz.

Tel : 0543 840 78 09

Spinlerinizi çok övdüler Erol bey :gulumse: ayrıca finansbank ile yaptığımız 1.lik maçına da gelmişsiniz. o gün gelemedim kaçırdım sizi :gulumse: irtibat kurarsak oynarız ;):

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...
Spinlerinizi çok övdüler Erol bey :gulumse: ayrıca finansbank ile yaptığımız 1.lik maçına da gelmişsiniz. o gün gelemedim kaçırdım sizi :gulumse: irtibat kurarsak oynarız ;):

eet erol abinin spinleri cok iyi gercekten :D

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...
Guest ButterflySport
ali var mı gelen giden...

( benm secmeler bitti... ne yazık ki gazinin takımıına giremedim )

Olmaz mı :gulumse: Bu arada üzüldüm takıma giremediğine. Harun abiyi yeniyodum az kalsın turnuvada, timebreak'ten aldı maçı :(: aile yaşamda her hafta sonu oynuyorum artık. Gelcem dersen buyur :bonus:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Olmaz mı :gulumse: Bu arada üzüldüm takıma giremediğine. Harun abiyi yeniyodum az kalsın turnuvada, timebreak'ten aldı maçı :(: aile yaşamda her hafta sonu oynuyorum artık. Gelcem dersen buyur :bonus:

hımm sanırım pazar gunu oynadınız... tebrik ederim gercekten harundan 2 set almak bile buyuk bişi... ben de onunla antrenman yapıorum zaten.... bu haftalarda yogunum malum sınavlar var. tez felan sonra kpss bi sürü dert .... onlar halledince gelirim inş.... hatta harunla geliriz:d

ii geceler

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest ButterflySport
hımm sanırım pazar gunu oynadınız... tebrik ederim gercekten harundan 2 set almak bile buyuk bişi... ben de onunla antrenman yapıorum zaten.... bu haftalarda yogunum malum sınavlar var. tez felan sonra kpss bi sürü dert .... onlar halledince gelirim inş.... hatta harunla geliriz:d

ii geceler

Ama maçın son setinde şıpır şıpır ter akıyodu ikimizin alnından :D: hallettiğin zmn haber ver ;)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 weeks later...
bende ankaradayım yaz tatilinde oynayacak bi yere ve partnere ihtiyacım var(pek iyi sayılmam) irtibata geçerseniz oynaya biliriz 05062369586

pek iyi sayılmam derken... bence daha yeni başlamana ragmen çok düzgün bi bileğin var... birinden eğitim alabilirsen bence çok daha ii olabilirsin... sanırım selçuk hoca şu anda sağlık açısından biraz rahatsız. eger o düzelirse onunla çalışırsan bi yaz bile yeter çok ii bi oyuncu olmana...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

pek iyi sayılmam derken... bence daha yeni başlamana ragmen çok düzgün bi bileğin var... birinden eğitim alabilirsen bence çok daha ii olabilirsin... sanırım selçuk hoca şu anda sağlık açısından biraz rahatsız. eger o düzelirse onunla çalışırsan bi yaz bile yeter çok ii bi oyuncu olmana...

Şımardım vallahi Kadir Abi :hehehe: . Dediğin kadar iyi değilim ama olmaya çalışcam ;): !! inş!!! Ali abi sağolsun bh gösterdi, bende biraz çalıştım bayağı geliştirdim bh dimi!! kolay gelsin abi....

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest ButterflySport
Şımardım vallahi Kadir Abi :hehehe: . Dediğin kadar iyi değilim ama olmaya çalışcam ;): !! inş!!! Ali abi sağolsun bh gösterdi, bende biraz çalıştım bayağı geliştirdim bh dimi!! kolay gelsin abi....

Estağfurullah Mertcim :gulumse: haftaya bi daha geldiğinde yer müsait olursa seni robotta çalıştıracağım. Orada daha verimli olur :thup: Bişey olursa telden yazarsı hep nette değilim biliyosun :gulumse:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 14 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..