Jump to content
Masatenisi.org Forum

Dhs G 555

Misafir

Recommended Posts

Merhaba;

G 888 kullanan bir arkadaş var. Kesme ve spinin çok iyi olduğunu söylüyor. Biz şu anda bir arkadaşa DHS Carbon tahta ile G888 den oluşan bir raket oluşturmayı düşünüyoruz. Bu hafta içinda olur. Onu deneyip takrar fikir söyleyebilirim. Tabi bu G 888 ile ilgili olacak. G 555 i bilmiyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba;

G 888 kullanan bir arkadaş var. Kesme ve spinin çok iyi olduğunu söylüyor. Biz şu anda bir arkadaşa DHS Carbon tahta ile G888 den oluşan bir raket oluşturmayı düşünüyoruz. Bu hafta içinda olur. Onu deneyip takrar fikir söyleyebilirim. Tabi bu G 888 ile ilgili olacak. G 555 i bilmiyorum.

pek alakalari yok sanirim cunku g 555 ozel olarak bh icin uretildi deniyor yani neye yariyor acaba yapiskanlimi degilmi falan bunlari bilmek istiyordum bu arada firmanin verilen rakamlarina gore 666 888 den daha iyi gozukuyor yinede siz bilirsiniz 888 hakkindaki yorumunuda bekleyecegim

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

pek alakalari yok sanirim cunku g 555 ozel olarak bh icin uretildi deniyor yani neye yariyor acaba yapiskanlimi degilmi falan bunlari bilmek istiyordum bu arada firmanin verilen rakamlarina gore 666 888 den daha iyi gozukuyor yinede siz bilirsiniz 888 hakkindaki yorumunuda bekleyecegim

g555 siyahı bh'de denedim, çok yapışkanlı bir lastik, herşeye yapışıyor tabiri caizse, kontrollü bir lastik, yani hızlı değil, bayağı da hafif, benim izlenimlerin bunlar. eğer hızlı olsun denirse of+++ tahta ile kullanılması lazım,

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Oyun tarzınızı bilmiyorum, G555 lastiğinin özelliklerini de bilmiyorum, ama G888 kullanan birisi olarak G888 in çok hızlı olmadığını söyleyebilirim orta hızda kontrollü bir lastik G888, yüzeyi yapışkanlı olduğundan spin ve kesme çok iyi. Bh için tavsiye edebilirim internetteki yabancı forumlarda da gördüğüm kadarıyla pek çok oyuncu bh için g888 tercih ediyor

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Oyun tarzınızı bilmiyorum, G555 lastiğinin özelliklerini de bilmiyorum, ama G888 kullanan birisi olarak G888 in çok hızlı olmadığını söyleyebilirim orta hızda kontrollü bir lastik G888, yüzeyi yapışkanlı olduğundan spin ve kesme çok iyi. Bh için tavsiye edebilirim internetteki yabancı forumlarda da gördüğüm kadarıyla pek çok oyuncu bh için g888 tercih ediyor

tabi ağırlığını da unutmamak lazım,

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 33 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..