Jump to content
Masatenisi.org Forum

Partner Arıyorum

Recommended Posts

Slm arkadaşlar ben kaan 24 yaşındayım yaklaşık 7 seneden beri masa tenisi oynuyorum . Özel birinden ders almadım ama almak isterdim . Şu anda belirli bir yere geldiğimi düşünüyorum ama tabi daha ileriye gitmek istiyorum raketim dün bi double maçta kırıldı yenisini almayı düşünüyorum sriver g2 fx lastik almayı düşünüyorum . Ve tabi konu ya gelince artık oyunu iyi bilen kişilerle oynamak istiyorum .

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Kaan aramıza hoşgeldin

istanbul un neresinde oturduğunu yazsaydın daha çok yardımcı olurduk. bildiğin gibi istanbul çoğu ülkelerden daha büyük. Avrupa yakasında isen okmeydanı cemal kamacı spor salonu bitişiği ito spor salonu her akşam 5 ten sonra açık. ayrıca zeytinburnu nda ups spor salonu da belirli günlerde açık. anadoluda isen altunizade de haydarpaşa lisesi spor salonu, göztepede fenerbahçe ve veteran masatenisi derneği salonları gidebileceğin yerlerden. iyi çalışmalar

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 1 Gizli, 16 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..