Jump to content
Masatenisi.org Forum

Ankara

Misafir

Recommended Posts

• 3 weeks later...

Merhaba,

Ben Ankara'da oturuyorum. Eskiden iyi bir oyuncu olduğumu söyleyebilirim. Ama uzun süre ara vermek zorunda kaldım. Şimdi tekrar başlamak istiyorum. Oynamak isteyenler guner@bumko.gov.tr adresine mail atabilir.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhabalar,

Ankara Ayrancı' da oturuyorum. Lise ve üniversite yıllarında amatör lisansla oynadım. Uzun süredir ara vermiştim. Sadece şirkette arkadaşlarla oynuyoruz. Her hafta düzenli olarak oynayabileceğim arkadaşlar arıyorum. Bildiğim kadarıyla Ankara Masa Tenisi Derneği Gazi Üniversitesi' nde bir süredir faaliyet gösteriyor. Gitmek istemiştim ama bir türlü fırsat bulamadım. Oynamak isteyen arkadaşlarla derneğe gidip bakabiliriz. Aşağıdaki e-posta adresinden bana ulaşabilirsiniz:

baturalptuna@hotmail.com

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhabalar,

Ankara Ayrancı' da oturuyorum. Lise ve üniversite yıllarında amatör lisansla oynadım. Uzun süredir ara vermiştim. Sadece şirkette arkadaşlarla oynuyoruz. Her hafta düzenli olarak oynayabileceğim arkadaşlar arıyorum. Bildiğim kadarıyla Ankara Masa Tenisi Derneği Gazi Üniversitesi' nde bir süredir faaliyet gösteriyor. Gitmek istemiştim ama bir türlü fırsat bulamadım. Oynamak isteyen arkadaşlarla derneğe gidip bakabiliriz. Aşağıdaki e-posta adresinden bana ulaşabilirsiniz:

baturalptuna@hotmail.com

ii gunler. gazi üniversitesinde faaliyet şu anda yurutelememekte çünkü spor slonu kullanımı için yapılan anlaşma gazi üniversitesi tarafından iptal edildi. dernekle alakalı olarak 0532 550 38 20 numaralı telefondan yusuf tuna beyden bilgi alabilirsiniz... sanırım ayrancıda ozan abi var tsubasa nick iyle kayıtlı ona özelden msj at istersen belki onunla oynayabilirsiniz...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 11 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..