Jump to content
Masatenisi.org Forum

BuluŞma

Guest YusufEnes3

Recommended Posts

Bugün fenerbahce altyapsında Ertan Abi, ben, simurg, akemyal ve her ne kadar sonradan farketsemde vodka buluştuk ve oynadık. Ertan abinin raystormunun tadına sırayla baktık :fildir: . artık istanbullular olrak örgütlenmenin vakti geldi de geçiyo bence inşallah bu bi başlangıç olur ve daha yeni buluşmalara imza atarız.

sonuçmu: Ertan abi 3

Biz:0

olsun önemli olan yarışmaktı :lol:

not: raystorm öyle böyle değil valla ben ve simurg baya heveslendik. belli mi olur belki masatenisi camiası yakında yeni tırtılcılar kazanır.....

not 2: tsu valla bi penhlder oynayan amca vardı gittiğimizde ağzımız açık izledik...gel burayada seni götürelim amcanın yanına bence çok şey kaparsın. hevesinde artar valla ben bile düşünmedim değil başlasammı diye. çünkü amca öyle vuruyoduki toplara üffffff.... <_<

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

O amca gercekten cok bomba oynuyor, amca deyip gecmeyin, valla butun genclere tas cikartir, bir kosuyor sormayin, cok hizli ayaklara sahip ve civa gibi...

Ben derim ki Tsu, senin isin zor... :lol:

Ben de belki gidecektim bugun ama bir turlu islerimi ayarlayamadim, cok uzuldum aslinda. Ilk firsatini yarattigimda gidip oynayacagim...

Bu arada Bogazici Universitesinde bu haftasonu Sportsfest var, isteyenler gelebilirler. Guney kampus cok eglenceli oluyor, bir de masa tenisi maclari da olacak tabii ki (ucaksavar kampusunde, cim sahanin orasi, superdormun yaninda), ama tam saat veremiyorum, herhalde sabah 10da falan baslar, cumartesi-pazar. Ben bir ihtimal katilacagim o etkinlige :gulumse:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

O amcanın adı Cüneyt, görünüşüne bakmayın aslında hepimizden genç. 45-50 kilo civarında olduğu için de hakikaten cıva gibi. Bizim guruba bu da bizim Tsu diye gösterdim. Ama o tek taraflı oynuyor. Müthiş hareketli olmasıyla da tek taraflı olmanın açıklarını kapatıyor.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 18 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..