Jump to content
Masatenisi.org Forum

En çok Oynamak Arzu Ettiğiniz Dünyaca ünlü Oyuncular Hangiler

Matematik

en çok oynamak arzu ettiğiniz dünyaca ünlü oyuncular hangileri  

139 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

• İleti 60
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Tüm zamanların en büyük oyuncusu olan ve sanırım hemen hemen herkesin ilahı olmayı başaran tek kişiyle yani Jan Owe Waldner ile oynamayı çok isterdim. Hatta oynamaya gerek yok, bizaz sohbet edersem o da yeter... (Yurtdışından çok oyuncuyla tanıştım ama aslında tek istediğim oyuncu o. Masa Tenisinin Michael Jackson'u ama Allah'tan sonu onun gibi değil...)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Waldner, Samsonov, Wang Liqin, Maze

Ben oynamak değil de antrenmanlarını ve maçlarını canlı yakından izlemek isterim çok. Bir de belki bir iki püf noktası göstermelerini. Kapasitem kadar beklentim var anlayacağınız :)

Güven abi sen onları boşver sen gel beni seyret ben sana ip uçlarıda veririm.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Birader okadar güzel ve bir okadar zor bir soru sormuşsun. Bunları birbirinden ayırt etmek çok zor. Hepsinin kendine özgü stilleri ve oyun güzellikleri var. Ben Wang Ligin dedim ama hepsiyle tektek tanışmayı ve canlı olarak maçlarını izlemeyi isterdim.

Belki bir gün federasyonumuz İstanbul Open düzenler bizde bu arkadaşlarla tanışır, maçlarını canlı izleme fırsatı buluruz. Galiba fazla hayalci bir düşünce oldu :pirpir: :gulumse:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

başka oynamak arzu ettiğiniz oyuncular varsa yazabilirsiniz. dünya sıralamasında olan fakat ankete yazmadığım oyuncular var veya geçmişten sizde iz bırakan oyuncular şüphesiz vardır.

BENCE SAMSONOV CUNKU EN IYI GOZE GUZEL GORUNEN OYUNCU. O KADAR DA ASILMIYO SPINLERE HEMDE :D:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Birader okadar güzel ve bir okadar zor bir soru sormuşsun. Bunları birbirinden ayırt etmek çok zor. Hepsinin kendine özgü stilleri ve oyun güzellikleri var. Ben Wang Ligin dedim ama hepsiyle tektek tanışmayı ve canlı olarak maçlarını izlemeyi isterdim.

Belki bir gün federasyonumuz İstanbul Open düzenler bizde bu arkadaşlarla tanışır, maçlarını canlı izleme fırsatı buluruz. Galiba fazla hayalci bir düşünce oldu :pirpir: :gulumse:

aslında dediğiniz gibi herbirinin kendine has oyunu var.belki böyle bir ayrım yapmak da doğru olmamış olabilir.fakat herbir kişinin kendine ve kendi oyununa yakın hissettiği ve ona içinin ısındığı bir oyuncu bulunabiliyor. daha çok bunun ayırt edilmesi için bu anketi açtım.Ayrıca Herşey hayalle başlar. :fildir: saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest Tanju Cansever

Ben seçenekler arasında Kreanga Kalinikos ile oynamak isterdim. Çünkü ufak tefek birisi. Beni 11-0, 11-0, 11-0 gibi skorlarla yeneceği ve masatenisi hayatımı bitireceği kesin. Bu yüzden maçtan sonra hır çıkarıp onu dövmem lazım. Kolay olması için K. Kalinikos.... :isterim:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 months later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 18 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..