Jump to content
Masatenisi.org Forum

Raket Özellikleri

Misafir

Recommended Posts

Arkadaşlar ben bir stiga raket almayı düşünüyorum.Ama hangisi daha iyidir bilmiyorum.Stiga'nın sitesine girdim.5 yıldızın en iyileri (özellikleri aynı) Stiga Premier NTC ve Stiga Titanium.Ama hangisi daha iyi bilmiyorum.Size sorucağım hangisinin sistemi daha iyidir ve ağırlıkları nelerdir?Bana yardım edersiniz size çok minnettar olucağım.Lütfen yardım edin. :gulumse: :gulumse:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

iste ben sna yardim birazcik edeblirsem mutlu olcak kisi

arkadasim ben kendime butterfly hazir raketr aldim antrenorum begenmedi bnde stiga aldim ben stiga 5 yildiz premium aldim amerikadan akrabam getirdi Turkiyedeki fiyatin nerdeyse yarisina aldim hangisi daha iyi bilmem cunki ben bu mesaji yazarken raket elime yni gecti evde de oynayacak masa tenisi masasi yok durus olarak cok klas bi raket ozellikleri aynisa bnce hangisi daha ucuzzsa onu al bide internetten bu raketlerin hngisinin raketi daha kalin ona bak dha kalini al ilk fark ettim se bu raketti yni lastigi sektirirken topu hissediosn ama rahat bi sekilde tip tip top sesi duyuluo dedim gbi hngisinin lasti dha kalinsa onu al

insallah yardimci olmusumdur hngisini aldini da bna sonra yaz +)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar ben bir stiga raket almayı düşünüyorum.Ama hangisi daha iyidir bilmiyorum.Stiga'nın sitesine girdim.5 yıldızın en iyileri (özellikleri aynı) Stiga Premier NTC ve Stiga Titanium.Ama hangisi daha iyi bilmiyorum.Size sorucağım hangisinin sistemi daha iyidir ve ağırlıkları nelerdir?Bana yardım edersiniz size çok minnettar olucağım.Lütfen yardım edin. :gulumse: :gulumse:

Merhaba

Bana sorrsanız hazır raket yerine size uygun bir raket alın derim.Ama illa aralarındaki farkı istiyorsanız..Titaniumlu raket daha çok stop raketi ıolarak kabul görmektedir,burda stopdan kasdım düz toplarve hız için üretilmiştir.Öteki tip raket ise daha çok spin atak oynayan oyuncular için düşünülmüştür.Yalnız bu tip raketlerin dezavantaajı sök tak yapılamaması lastiğinin çok zor sökülmesi olarak belirtilmiştir.Açıklamaların yeterli olduğunu umar .bol masa tenislim günler dilerim

Selamlar

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 13 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..