Jump to content
Masatenisi.org Forum

Kartal Ve Çevresi...

Guest nuke55

Recommended Posts

• 4 months later...
  • 4 weeks later...

Sizin bildiğiniz iyi bir salon varsa ben kartal veya pendik her yere gelirim...

Okadar iyi olmasamda amaç masa tenisi açlığımızı gidermek....

eğer bildiğiniz bir yer yoksa ben kartal meslek lisesindeyim...Okulda iki masamız var...Masalar süper değil ama idare eder..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 months later...

mrb arkadaşlar.Ben esenkentte ikamet ediyorum..Bayramdan sonra askere gidiyorum.Ama gitmeden bu civarda oturan arkadaşlar isterlerse eğer onlarla masatenisi oynamaya gidebilirim.İyi oynuyorum..Zamanım olsa yer kısıtlaması yapmak istemezdim ama yakın çevrede olursa sevinirim..Kartalda eskiden vardı ama şusn ki durum hakkında bilgim yok.Ben genelde maltepe de oynuyorum..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Kartal konusuna açıklık getirmek istiyorum.Bizim Kartal Hürriyet Mahallesi Yaşam Kalitesini Yükseltme Merkezi altında süper bir masa tenisi salonumuz var.Halka açıktır.İsteyen herkes hafta içi gelip oynayabilir.Kartal civarında oynayabilceğiniz tek yer diyebilirim.Bazı günler iyi oyuncular geliyor onlarla da oynayabilirsiniz...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...

arkadaşlar merhaba,

bende kartal uğurmumcuda oturuyorum. lisede lisanslı sporcuydum. masatenisi oynabileceğim partner arıyorum. masatenisi oynayabileceğimiz sağlık ve güzel bir yer biliyorsanız mesaj atabilirsiniz seve seve gelirim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 82 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..