Jump to content
Masatenisi.org Forum

Masa Tenisi Raketi

Misafir

Recommended Posts

kaan bey benim oyun stilim genelde tam tabirini bilmiyorum ama hucuma yönelik. savunma oyununu pek sevmiyorum.

backhand savunmam iyi ama hücuma çıkmakta zorlanıyorum. ancak forehand hücumum normalin üstü ile iyi arasında ancak savunma biraz çalışmam gerek.

ben genelde forehand ile hucum seviyorum. savunma oyunundan hoşlanmıyorum.

yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

slm eğer hücum ağırlıklı bir oyuncu isen off + bir kombinasyon kullanmalısın. bence

Butterfly Kreanga Aeros tahta

Butterfly Bryce FX lastikler

forehandinle iyi bir hücum yaptığını söylediğin için fh lastiğin max , backhandinle savunma yaptığını söylediği içinde bh lastiğininde 1.9 olması senin için iyi olur gibi geliyo bana. ama diğer tecrübeli arkadaşlardan ve profesyonellerden de farklı görüşler almak senin için seçme kolaylığı olabilir. Yada aklını iyice karıştırır . Başarılar

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ben masa tenisini uzunyıllardır oynamıorum ancak bayağı bi oynamıştım yıllarönce.

kendime yeni ve güzel bir raket almayı düşünüyorum.

tavsiye edebileceğiniz raket veya mağza varmı

Merhaba

Eğer kullanılmış profesyonel raket düşünürseniz elimden çıkarmak istediğim 2 adet profesyonel raket var .Defans ağırlıklıoynamak istediğim için şeimdeki hücum raketlerini satmaya karar verdim .Kombinasyonlar aşağıdaki gibidir:

Tahta: stiga super carbon ,butterfly tri carbonlastik kombinasyonları sriver g2 fx,andro impuls,stiga optimumbryce fx.Görüldüğü üzere raketler ofensif oup kontrolü hızları yüksek olduğu içinzor olan raketlerdir ama lastiklerde gerekli oynama yaparakkontröllü hale getirilebilir.Daha fazla detay istenirse memnuniyetle bilgi verebilirim.

Selamlar...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 12 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..