Jump to content
Masatenisi.org Forum

Oyunuma Uygun Bi Raket Arıyorum

Misafir

Recommended Posts

;): masa tenisinde terim falan bilmem. 1 ay önce butterfly 7000 aldım ama hiç memnun değilim spinini ve dengesini beğenmedim 7000 le reflexlerim çok yawaş oluo sanki. carrefour larda 2raket 1 file 3 top satıyolar 5 milyona en iyi onlarla oynuyorum.yani istediğim hafif-spini iyi bi raket istiyorum hafif raketlerle hem savunmam hep atağım daha iyi carrefour larda dediğim raket çok hafif bildiğiniz beyazeşyaların içine konan köpükten var ve üstündede plastik bişe. ben bunun gelişmişini istiyorum.yani hafif ve iyi lastikli annlayın siz işte tavsiyelerinizi bekliyorum nasıl bi raket yapabilirim kendime ;):
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

alışık olduğum raketin süngeri beyaz eşya konan kartonlardan üstündede poşet gibi bi şey war 10-15 günde çökükler oluşuyor içinde hava kabarcıkları oluyor vs vs bende o yüzden alıştığım rakete benzer bi raket alıp onunla yola devam etmek istiyorum.ben mersinde oturuyorum burada masatenisi hiç gelişmiş değil bırakın lastiğiydi tahtasıydı falan şöyle azcık bile iş gören hazır raket bile yok burada öyle bi seçeneğim olsa denerdim 7000 i almadan öncede bu foruma üye olamadım bi türlü hata da hata verdi üyelik onayım

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

alışık olduğum raketin süngeri beyaz eşya konan kartonlardan üstündede poşet gibi bi şey war 10-15 günde çökükler oluşuyor içinde hava kabarcıkları oluyor vs vs bende o yüzden alıştığım rakete benzer bi raket alıp onunla yola devam etmek istiyorum.ben mersinde oturuyorum burada masatenisi hiç gelişmiş değil bırakın lastiğiydi tahtasıydı falan şöyle azcık bile iş gören hazır raket bile yok burada öyle bi seçeneğim olsa denerdim 7000 i almadan öncede bu foruma üye olamadım bi türlü hata da hata verdi üyelik onayım

Özellikle akdenizde masa tenisi sporu gelişmiş bir düzeydedir. Özeliklede adanada ciddi olarak masa tenisiyle ilgilenen insanlar çok fazladır. Çok iyi sporcular yetişmektedir.

Adanada istediğin malzemeleri bulacağın yerler muhakkak bulunur. Mersinle adana günü birlik gidilip gelinecek bir yer. Ayrıca internetten sipariş verebilirsin maksimum iki gün içinde raketin elince olur..

Tercih senin yinede

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 17 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..