Jump to content
Masatenisi.org Forum

Y.final Maçı

spin 33

Recommended Posts

ukrayna takımının 2 numaralı oyuncusu gerçekten çok hızlı, resmen Slobodan'a nefes aldırmadı (slobodan'ı 3-1 yendi) ama son maçta moral bozukluğu nedeniyle cem maçı rahat aldı. Tebrikler fenerbahçe!!!

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

fenerin 3. adamı kimdi?????? irfan mı oynadı

Merhaba Turushan irfan oynamadı oynasaydı bence başarılı olurdu. En azından Song'tan daha iyi oyanacağına eminim.

Ukrayna Ekibi - Fenerbahçe

Zhang Kuo - Slobodan Grujiç 3:1

Kou Lei - Cem Zheng 0:3

İvan Ktkov - Quian Hai Song 3:1

Kou Lei - Slobodan Grujiç 2:3

Zhang Kuo - Cem Zheng 1:3

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

çok güzel bir başarı bence türkiye adına artık masatenisinin türkiyedede ayaklanmasını istiyoz bizler orda oynayamıyoz belki ama o güzel maçları izlemek oynamış kadar yapıyor bizi sporcuları tebrik ediyorum özellikle cheng zuang (cem) abiyi 2 cekti valla onlara süperdi

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Maçlar fb tv de canlı yayınlandı. Gerçekten nefes kesiciydi özellikle Cem müthiş bi performans sergiledi son maçı almasını beklemiyodum ama gerçekten süper bi oyun ortaya koydu. Slobodan'ın 3-2 yendiği ve takımın 1. adamını 3-0 yendi inşallah böyle devam ederlerse finalde de göreceğiz fenerbahçe yi

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bence ukraynanın 1.adamı zang ku olması lazım, diğerlerinden daha iyiydi. hatta kou lei yi solobodan rahat yener diye bekliyordum sanırım heyacan ı sevdiği için( veya show) hep son setlere bırakıyor. fenerin yeni çinlisine gelince bakhand oynamasını bilmeyen birini niye almışlar anlayamadım. böyle maçlarda sadece forhand bir set alabiliyor. o da dün kü maç gibi ilk set. Türkiye ligi içinse zaten gereksiz. Kaptan a duyurulur .

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 1 Gizli, 14 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..