Jump to content
Masatenisi.org Forum

Tavsiyelerinizi Bekliyorum

Recommended Posts

öncelikler merhabalar ben 15 yaşında bi kardeşiniz olarak bikaç yıldır amatör olarak masatenisiyle uğraşıyorum ve bu seneye kadar internette araştırma yapıp profesyonel bi rakete geçmek aklımın ucundan bile geçirmemiştim elimdeki dandik dunlop raketle idare ediyordum ama yeterli olmayacağına karar verdim ve sizden 150-200 ytl yi geçmeyecek biçimde raket tavsiyesi istiyorum yardımlarınız için şimdiden teşekkürler :fildir:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

öncelikler merhabalar ben 15 yaşında bi kardeşiniz olarak bikaç yıldır amatör olarak masatenisiyle uğraşıyorum ve bu seneye kadar internette araştırma yapıp profesyonel bi rakete geçmek aklımın ucundan bile geçirmemiştim elimdeki dandik dunlop raketle idare ediyordum ama yeterli olmayacağına karar verdim ve sizden 150-200 ytl yi geçmeyecek biçimde raket tavsiyesi istiyorum yardımlarınız için şimdiden teşekkürler :fildir:

Bu şekilde kimse sana bir raket tavsiye edemez. Çok çeşitli tahta ve lastik var. Pahalı ürünler daha iyidir diye bir şey söz konusu olamaz. Senin oyun tarzını görmeli, aynı zamanda kas yapına ve karekterine göre tahta ve lastikler belirlenmeli. Sana tavsiyen önce kendine bir antrenör bul ve onun önerisine göre bir raket edin. İyi çalışmalar

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

tahta olarak CARBON OFF Reflex ? Fitter

lastik olarakta butterfly sriver fx

almayı düşünüyorum sizce iyimidir acaba?

şimdiden teşekkürler

Sayın huorfefalas;

Birincisi, Remzi hocam sizin için çok önemli şeyler söylemiş. Remzi hocamın söylediklerini dikkate alacağınızı umuyorum.

İkincisi, sizin gibi yeni kombinasyon yapacak arakadaşların başlangıç için Carbon tahtalardan uzak durması gerekiyor..

Bir antrenör veya çalıştırıcın varsa sana lazım olacak sana uyacak ekipmanı o bizden iyi bilir.. Eğer bir çalıştırcın yoksa ilk iş olarak bir çalıştırıcı bulman ve onun nezaretinde çalışman gerekiyor.Bu şekilde davranman ekipman almandan daha önemlidir.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sayın huorfefalas;

Birincisi, Remzi hocam sizin için çok önemli şeyler söylemiş. Remzi hocamın söylediklerini dikkate alacağınızı umuyorum.

İkincisi, sizin gibi yeni kombinasyon yapacak arakadaşların başlangıç için Carbon tahtalardan uzak durması gerekiyor..

Bir antrenör veya çalıştırıcın varsa sana lazım olacak sana uyacak ekipmanı o bizden iyi bilir.. Eğer bir çalıştırcın yoksa ilk iş olarak bir çalıştırıcı bulman ve onun nezaretinde çalışman gerekiyor.Bu şekilde davranman ekipman almandan daha önemlidir.

haklısın mustafa abi ıspartada bildiğiniz iyi bir antrenör varmı acaba?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

haklısın mustafa abi ıspartada bildiğiniz iyi bir antrenör varmı acaba?

Ispartada antrenörlük yapan kimseyi tanımıyorum ama elbet birileri vardır..

Oynayacak Yer / Partner Arayanlar kısmında bir yazınız var. Oraya birdaha bir yazı yazarsanız en azından oynayan birlerini yada antrenörlük yapan birilerine ulaşabilirsiniz..

Kolay gelsin

Görüşürüz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ispartada antrenörlük yapan kimseyi tanımıyorum ama elbet birileri vardır..

Oynayacak Yer / Partner Arayanlar kısmında bir yazınız var. Oraya birdaha bir yazı yazarsanız en azından oynayan birlerini yada antrenörlük yapan birilerine ulaşabilirsiniz..

Kolay gelsin

Görüşürüz.

Isparta Masa Tenisi İl temsilcisi Ramazan GÜLBUDAK - Beden Eğitimi Öğretmeni ,

Eğer bu kişiye ulaşabilirsen, eminim ki size yardımı olacaktır..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 11 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..