Jump to content
Masatenisi.org Forum

Eurosport'ta Masatenisi

Melekber

Recommended Posts

ittf nin sitesinde bilgiler yayınlanmış

1/31/2008 World Team Table Tennis Championships

The largest European sports network ?Eurosport? will broadcast live and delayed from the Evergrande World Team Table Tennis Championships to be held in Guangzhou, China from February 24 to March 2.

Eurosport International Tentative Scheduling

Tuesday, 26 February (live):

From 9:30 to 12:00 (CET) ? Men?s Team, Round 3

Wednesday, 27 February (live):

From 13:15 to 15:00 ? Women?s Team, Round of the Last 16

Thursday, 28 February (live):

From 13:15 to 15:00 ? Men?s Team, Round of the Last 16

Friday, 29 February (delayed):

From 08:30 to 10:00 ? Men?s Team, Quarter-Finals

Sunday, 2 March (delayed):

From 16:30 to 18:30 ? Women?s and Men?s Team Final

http://www.ittf.com/World_Events/WTTC2008/..._TVschedule.pdf

linktede daha detaylı bir şekilde göstermişler 24-25 inde tv de vermiyorlar.

KAYNAK www.ittf.com

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...

EUROSPORT TV SCHEDULE ON 27-02-2008 11:45 (GMT) Table TennisTABLE TENNIS: World Team Championships in Guangzhou, China Group Stage, Day 2

135 min

EUROSPORT TV SCHEDULE ON 28-02-2008 11:45 (GMT) Table TennisTABLE TENNIS: World Team Championships in Guangzhou, China Group Stage, Day 3

135 min

EUROSPORT TV SCHEDULE ON 29-02-2008 07:30 (GMT) Table TennisTABLE TENNIS: World Team Championships in Guangzhou, China Group Stage, Day 4

90 min

sözkonusu gmt ingiliz yerel saati -greenwich mean time- olduğundan, bu saatlere 2 saat eklenmelidir (13:45 te ve 9:30 da yani..).

iyi seyirler.

sakin

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sevgili Arkadaşlar Eurosport'ta önümüzdeki hafta başlayacak olan Çin'deki Takım Şampiyonasının yayın saatleri aşağıdaki gibidir. Yazdığım saatler Türkiye saatine göre hesaplanmıştır. Bu arada Eurosport 2 kanalında yayın yapılacaksa da bizleri bilgilendirirseniz sevinirim...

------------------------------------------------

26.02.2008 10.30 (canlı) TABLE TENNIS: World Team Championships in Guangzhou, China Group Stage Day 1

150 min

27.02.2008 13.45 (banttan) TABLE TENNIS: World Team Championships in Guangzhou, China Group Stage, Day 2

75 min

28.02.2008 13.45 (canlı) TABLE TENNIS: World Team Championships in Guangzhou, China Group Stage, Day 3

135 min

29.02.2008 09.30 (banttan) TABLE TENNIS: World Team Championships in Guangzhou, China Group Stage, Day 4

90 min

02.03.2008 19.15 (banttan) TABLE TENNIS: World Team Championships in Guangzhou, China Finals

105 min

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sevgili Arkadaşlar Eurosport'ta önümüzdeki hafta başlayacak olan Çin'deki Takım Şampiyonasının yayın saatleri aşağıdaki gibidir. Yazdığım saatler Türkiye saatine göre hesaplanmıştır. Bu arada Eurosport 2 kanalında yayın yapılacaksa da bizleri bilgilendirirseniz sevinirim...

------------------------------------------------

26.02.2008 10.30 (canlı) TABLE TENNIS: World Team Championships in Guangzhou, China Group Stage Day 1

150 min

27.02.2008 13.45 (banttan) TABLE TENNIS: World Team Championships in Guangzhou, China Group Stage, Day 2

75 min

28.02.2008 13.45 (canlı) TABLE TENNIS: World Team Championships in Guangzhou, China Group Stage, Day 3

135 min

29.02.2008 09.30 (banttan) TABLE TENNIS: World Team Championships in Guangzhou, China Group Stage, Day 4

90 min

02.03.2008 19.15 (banttan) TABLE TENNIS: World Team Championships in Guangzhou, China Finals

105 min

bu eurosport2 yi hangi uydudan izleyebiliriz eger oradaysan sifrelimidir.....demek istedigim turksat, hotbird,eutel sat lardan hangisinden izleriz

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bu maçları çekebilen var mı aramızda?

Arkadaşlar merhaba; bu foruma ilk mesajım.

Bugünkünü kaçırdım ama eğer oğlum müsaade ederse (baby tv den vazgeçip) yarın ve diğer günlerdekini kaydetmeyi istiyorum.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

arkadaşlar bugün bu yurosıportta yayın 13.45 16.00 arasındaydı güya ben 14.45 te eve varabildim 5 dk öncesindede evi aramıştım devam ediyomu diye maç ne oldu bugün yayınmı kesiyo bunlar dünyadamı ilgilenmiyo bu sporla......neyse şikayetçiyim bu yurosıporttan bende başka veren varmıdır bu kanaldan ayrıca turnuva çinde olduğuna göre zor anca çin kanalı buluruz.... başka yerden izleyebilen varsa eğer paylaşırsa sevinirim

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar,

www.ittf.com

da maçlar canlı yayınlanıyor. Birçok maçında özet görüntüleri var. Şu anda Japonya-Kore oynuyor.

bende tvu playerdan izliyorum pesine bayan finali var yaziyor guide sinde ittf de bende takılmalar olmustu bu programda olmuyor.... makina gucü farkıda olabilir

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

fazla kasmıyorlar gibime geldi. olimpiyatlara mı saklıyorlar kendilerini acep. bkz. wang liqin filimon a kaybetti, biraz önce guo yan, singapurluya çok rahat 3-0 yenildi vs.. vs..

valla wang ligini bilememde o singapurlu oldukca guzel oynuyor normaldir onun yenmesi oteki arkadaşlarıda batırmakla meşgul şu anda

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu Japonlarin 3. oyuncusu Yoshida Kaii, Cristian Suss'u dagitti. Ilk set 11-0 biltti. Diger 2 sette farkli bitti. Sonra da TPE'li Dunya 14.su Chuan Chih-Yuan'i da yendi. (Benim ittf.com da izleyebildigim maclari boyle.)

Yoshida, her sayidan sonra asiri derecede bagirip sevinmesi benim bile sinirlerimi bozdu. Zaten Chuan Chih-Yuan mac sonrasi sinirlenerek raketini hizla yere firlatti. Oyun icinde insanin psikolojisi gercekten bozuluyor gibime geldi.

Wang Liqin ile Flimonun macinda Flimon cok konsantre olmustu. Aynisini Wang Liqin icin soylemek zor.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 1 Gizli, 19 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..