Jump to content
Masatenisi.org Forum

önerilerinizi Bekliyorum

Matematik

Recommended Posts

raket oluşturma hakkında pek bi bilgim yok. yazdıklarıma göre değişik kombiler önerebilir misiniz?

All-off ya da off bir tahta

backhand: sert vuruşlar yapmayı seven birisiyim. ayrıca savunmamı backhand ile yapıyorum.

forehand: bol spin yapmayı seviyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

raket oluşturma hakkında pek bi bilgim yok. yazdıklarıma göre değişik kombiler önerebilir misiniz?

All-off ya da off bir tahta

backhand: sert vuruşlar yapmayı seven birisiyim. ayrıca savunmamı backhand ile yapıyorum.

forehand: bol spin yapmayı seviyorum.

All-of bir tahta olabilir. Backhende 1,5 ile 1,8 arasında hızı az, falsosu az, kontrolu fazla bir lastik yapıştırılabilir. Forhende 2,1 ile 2,5 arasında falsosu fazla, hızı fazla, kontrolu orta bir lastik yapıştırılırsa bu oyun tarzı için güzel bir konbinasyon olur. İyi antremanlar

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Beim önerdiğim kambinasyon zaten şu anda kullandığın hazır raketten daha hızlı ve trilyon kadar daha spinli :) Hiiç merak etme sen önce bu kombinasyona 1 sene boyunca adapte olmaya çaliş dahasonra istersen hızlanabilirsin...

peki teşekkür ederim. tavsiyenize uyacağım.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 20 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..