Jump to content
Masatenisi.org Forum

Oyunuma Uygun Raket Arıyorum

Misafir

Recommended Posts

foruma yeni katıldım.herkese merhaba.lise 3 öğrencisiyim.okulda yenemediğim kimse yok.her türlü vuruş yapabilirim.sert spinli backhand ve forehandlerim var.reflexlerim iyidir.bu yüzden hızlı oynamayı severim.kesmelere karşı sorun yaşıyorum.4 senedir oynuyorum ve hiç bir antronörden yardım almadım.ne öğrendiysem kendim öğrendim.lastik kesmeden ve yapıştırmadan falan hiç anlamıyorum.50-60 ytl ayırabileceğim bütçem var.bikaç hafta içinde raket almayı düşünüyorum.bana göre ayarlayabiliceğiniz bi raket var mı? cevap bekliyorum

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 weeks later...

merhaba değerli masa tenisi dostu,

öncelikle raket seçiminden ziyade bütün vuruş tekniklerini anlatan veya gösteren dökümanlara veya gerçek antrenörlere ihtiyacın var.Bütçene göre dediğin bütün vuruşları rahatlıkla yapabileceğin çok az sayıda raket vardır.Fabrikasyon yani hazır raketler hariç.irtibata geçersen yardımcı olurum.tel:05054509251

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

SELAM BEN ÇOK UCUZ FİYATA TAHTA VE LASTİKLER SATIYORUM

FİYAT 50 YTL Yİ GEÇMEZ İLGİLENİRSEN BANA ÖZELDEN ULAŞ

SANA VEREBİLECEĞİM 1 DÜZ LASTİĞİM VAR SADECE 1 DEFA DENEME AMAÇLI KULLANDIM VE FİYATININ YARISINA SATIYORUM RAKET YAPIŞTIRMA FLAN DERDİN OLMASIN BEN YAPIŞTIRIP YOLLARIM SANA.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

valla yapistirma denen raketlerde bu fiyata biraz zor bulursun ama arkadasin dedigi gibi en azindan butterfly 7000 alirsan ben su anda kullaniyorum bana gore az geliyor ama iyi rakettir 65 internettede ankarada ulkealan pasajindada 5 taksitle 75 e satin alan birinide biliyorum ama 100 milyona cikarsan dhs marka bir raket yapabilirsin sanirim

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 24 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..