Jump to content
Masatenisi.org Forum

Ankara Masatenisi.org Turnuvası

Recommended Posts

Tüm Ankaradaki masatenisi.org üyelerinin katılabileceği bir turnuva düzenliyorum. 19 Haziran 2004 tarihinde saat 11:00'da başlayacak turnuvaya herkesin katılımını bekliyorum.Turnuva Dursun beyin masa tenisi salonunda yapılacaktır.Katılacak üyelerimiz Cumartesi sabahına kadar beni arayıp isimlerini bildirsinler.(kura listesi için.)Bu arada t-shirt alacak olan üyelerimizdende paralar toplanacak ve Antalyaya gönderilecek.Bu nedenle gereken hassasiyetin gösterilmesi ve turnuvaya katılımında tanışmak açısından fazla olmasını diliyorum.

Tel:0535 290 39 72

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

sonuçları büyük bir merakla beklemedeyiz... :fildir:

Ping

Ping,sonuçlardan daha önemlisi katılmaktı.Çok güzel bir gün geçirdik.Bitim,Tsubasa,Seçici,Çiğdem,Koray Er,Mehmet Bilge,Atilla bol bol oynadık. Bu tür organizasyonlarımız devam edecek.Daha fazla katılımın olacağını umuyorum.Atla(yada uçakla :lol: ) gel senide aramızda görmek isteriz. :bye:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 weeks later...

Yaw ben de vardim evet ve herkese yenildim. O kadar... Daha cok firin ekmek yiyecegiz.

Ama kararliyim. Ankara' daki surem dolmadan evvel bi turnuvada kendi seviyemde en az iki oyuncuya galip gelecegim. Zira mac kazanamamak yillardir bende iflah olmaz bir sendrom oldu.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ben 3 maç alabildim ancak gerisini verdim malesef ama bu penhold beni öldürecek ellerimi küçültmeyi düşünüyorum :P

Üzülme Tsu, elbirliğiyle seni iyi bir penhold cu yapacağız.

Sırf senin için masatenisi.org a bir yazı ekledim. Muhtemelen başka yerde görmüşsündür ama belki faydası olur.

Penhold Ters Backhand Vuruşu

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 14 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..