Jump to content
Masatenisi.org Forum

Lütfen!Çok Acİl......................

Recommended Posts

Merhaba arkadaşlar ben foruma Trabzon'dan katılıyorum.Sınıf öğretmeni olarak görev yapmaktayım.Bu sene atandığım okulda masa tenisi oynamaya başladım ve gerçekten çok eğlenceli ve zevkli bir spor dalı olduğunu gördüm.Ondan sonra masa tenisine karşı büyük bir ilgi duydum fakat çok önemli bir nokta var.Bulunduğum bölgede masa tenisi pek dikkate alınan bir spor dalı değil.Bu yüzden kendime partner bulamıyorum.Bu konuda Trabzon'da oturan masa tenisi severlerden yardım istiyorum.Şimdiden herkese teşekkür ederim.Eğer ki bana ulaşmak isterseniz diye size msn adresimi veriyorum.

MSN adresim : im61uzun@hotmail.com

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba arkadaşlar ben foruma Trabzon'dan katılıyorum.Sınıf öğretmeni olarak görev yapmaktayım.Bu sene atandığım okulda masa tenisi oynamaya başladım ve gerçekten çok eğlenceli ve zevkli bir spor dalı olduğunu gördüm.Ondan sonra masa tenisine karşı büyük bir ilgi duydum fakat çok önemli bir nokta var.Bulunduğum bölgede masa tenisi pek dikkate alınan bir spor dalı değil.Bu yüzden kendime partner bulamıyorum.Bu konuda Trabzon'da oturan masa tenisi severlerden yardım istiyorum.Şimdiden herkese teşekkür ederim.Eğer ki bana ulaşmak isterseniz diye size msn adresimi veriyorum.

MSN adresim : im61uzun@hotmail.com

Yavuz Adak 0532.3446261 Amatör branşlar koordinatörü

Rahim Ayaz 0535.2175275

Hakan Kara 0536.6401404 Bende isimler ve telefon numaraları olan masa tenisçi arkadaşlar sana Trabzon'da yardımcı olabilirler. Bağlantı kurarsan iyi olur. İyi çalışmalar

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yavuz Adak 0532.3446261 Amatör branşlar koordinatörü

Rahim Ayaz 0535.2175275

Hakan Kara 0536.6401404 Bende isimler ve telefon numaraları olan masa tenisçi arkadaşlar sana Trabzon'da yardımcı olabilirler. Bağlantı kurarsan iyi olur. İyi çalışmalar

Remzi kardeşim Allah senden razı olsun Allah ne muradın varsa versin.Beni tahmin edemeyeceğin kadar mutlu ettin.Eğer msn adresini yollayabilirsen msnde de görüşme şansımız olur.Tekrar tekrar teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 weeks later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 23 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..