Jump to content
Masatenisi.org Forum

Nasıl Lisans Alıp Kuluplerle Irtibata Geçebilirim

Recommended Posts

:))))))) 2. ligde oynayacak kadar yeteneklisin anlaşılan ne kadar güzel, tmtf sitesinde 2.lig takımlarını öğren onlarla irtibat kur ihtiyaçları varsa belki oynayabilirsin ve sana lisans çıkartırlar. 1 günlük iş. kolay gelsin

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

:))))))) 2. ligde oynayacak kadar yeteneklisin anlaşılan ne kadar güzel, tmtf sitesinde 2.lig takımlarını öğren onlarla irtibat kur ihtiyaçları varsa belki oynayabilirsin ve sana lisans çıkartırlar. 1 günlük iş. kolay gelsin

ya aslında tam olarak ne kadar ii oldugumu bilmiorum. en son 3 sene önce il ikincisi olmuştuk o zamandan beri ara vermiştim.

çok sagol abi ii gunler

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

slmlar ben ankarada üniv.de okuyorum bu sene dersler kolay olduğu için çok boş vaktim olacak. bunun iiçin lig de oynamak istiyorum ama nasıl olacak bana yol gösterebilirmisiniz. 2.lig 3.lig farketmez. neler yapmam gerekir. bir de lisans ve hakemlik için takım şartı var mı

madem ankarada sın öncelikle ankaralıların takıldığı salona git orada gerekli bilgiyi ve kendi seviyeni öğrendikten sonra lisans işi kolay.

hiç bir şey yapamazsan ankaradan üyemiz olan tufan yalçın a ulaş gerisini o halleder.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 1 Gizli, 17 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..