Jump to content
Masatenisi.org Forum

Raketimin Ekipmalarını Nasıl? Bunlar Uygun Mu?

Recommended Posts

Peki bu tahtaya ve h3 e uygun ve iyi kesebilen spinleri kolay karşılayabilecegim bi lastik varmı? (25 lira civarı bir şey)

Önceden kısa tırtık kullanmışlığın var mı? Varsa olabilir. Bloklar daha rahat olur. Yoksa hiç uğraşma düz lastikle işi çöz. Bh için H3 tavsiye etmem zira yapışkan lastik gelen spine daha kötü tepki verir. Sen zaten bh imle spinleri karşılamakta zorlanıyorum demişssin, o bakımdan işini zorlaştırmaktan başka işe yaramaz. Bh için üstü çok top tutmayan bir lastikle işin kolaylaşabilir. Hammond Pro Alpha diyecem ama biraz fazla kaçar (hız ve fiyat olarak). Fiyat olarak kısıtlıysan DHS dipper veya dipper II almak dışında çok seçenek yok. Sen bu arada tekniiğini biraz düzelt. Mesela spine blok koyuyorsan raketi gelen spinin masaya vurduğu yerine çok yakınına (10-15 cm) koy. Daha rahat bloklarsın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Öncelikle ben hızlı oynamayı seviyorum. Ama backhand de spinleri çok zor karşılıyorum(Karşılamaya çalışıyorum). Bu nedenle tırtıklı lastık seçtim uygun mu?

DHS CW-C Carbon tahta

Özellikler

Sınıf Off+

Sap Seçenekleri Flared

Hız 11

Kontrol 10

Elastikiyet Hard

Ağırlık 85Gr.

Katman 7

DHS Hurricane 3 FOREHAND Düz lastik

Özellikler

Sınıf Off

Hız 12

Kontrol 11

Spin 11

Elastikiyet Hard

Renk Seçenekleri Kırmızı, Siyah

Kalınlık 2.15 mm

DHS 874 BACKHAND Kısa Tırtıklı Lastik

Özellikler

Hız 12

Kontrol 8

Spin 11

Elastikiyet Soft

Renk Seçenekleri Kırmızı, Siyah

Kalınlık 1.8 mm

YARDIMLARINIZ İÇİN TEŞEKÜRLER

Merhaba

Öncelikle backhand spinleri zor karşılaman daha elinin çok hassas olmadığını gösteriyor.Ozaman yapılacak iş backhand tarafına fazla hassas olmayan ve kontrollü bi lastik tercih etmen olabilir.Yüzeyi eskimiş 1.5 lastikler en ii seçim olur.Tabi buarada sende backhandden etkili oynamayı unutacaksın.Her avantajın bir dezavantajı vardır.Fizik yasası gibi oldu neyse...Tırtıllı lastiğe gelince oynamak ayrı bir ihtisas istiyor.Başarılar

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 9 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..