Jump to content
Masatenisi.org Forum

Yenİ Raket Aldim Butterfly 7000 Nasildir Ve Raket ParÇalari Nerden Ali

Recommended Posts

Arkadaşlar merhab bu benim ilk mesajım

okulum ENKA Türkiyenin en iyi okullarından ve okulda masa tenisi takımındayım ve orta derecede oynuyorum

raketim berbattı paramı biriktirdim 90 ytlye hazır raket butterfly primorac 7000 aldım. 90 ytl bya bir para sizce nasıl bir raket

onun yerine stiganın 4 yıldızlı bir raketini alabilirdim 100 ytl ye sizce iyi mi etmişim.şimdi siz bana kombinasyon yap diyeceksiniz pki bende bişey sorcam kombinasyon için lastik ve tahta gibi ayrı parçaları nerde bulabilirim

şimdiden teşekkürler :gulumse:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...

aynı raketi hepsiburada.com'dan 65 ytl + 4,5 ytl kargo masrafıyla alabilirdin, neyse geçmiş olsun artık, bende aynı raketi 1 sene önce aldım ve şimdi raket haşat oldu. "berbat" dediğin raketinden sonra bu çok güzel gelmiştir eminim, zaten raket kötü değil hazır raketler arasında en iyilerden biridir sanırım, ki ben hala bu raketle maç kazanıyorum :) ,90 ytl den sonra bi süre daha para biriktirmen lazım pro raket alman için dolayısıyla bu raket pro rakete geçene kadar iyi olur bence.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 weeks later...

valla bnde donic vardi raket cok iyi spin control vs. turnuvya katildik okul takimindayim baktim etrafa en kotu racket bnde turnuva bitti 3uncu olduk bnm bi hocam var ona dedim bana racket yaparmisin gitti parcalari aldi tabi suan racket bnde racket butterfly ve yasakadan olusuo tahtasi ve siyak tarafi yasaka kirmizi tarafi butter fly kirmizi tarafi 2 lastikli siyah tarafi 1 lastik kirmizi tarafi sayesinde abanislarim totulmaz oldu ve bu racket bana tam 130 milyona patladi zaten bi rackette onemli olan tahtasi ve sungeri.... :gulumse: .......

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşların yorumlarına katılıyorum.

İsteklerine kısa süre sonra cevap veremeyecektir. Forum sitesinde malzeme alınabilecek adresler var. Örneğin Fast-spin.com Bu siteden arkadaşalara raket ve malzeme aldık. Nihat beyler masa tenisçi olduğu için oyun sitiline göre sana tavsiyede bulunurlar. Fiyatlar uygun. Mesela senin aldığın primorac 7000 onlarda 65 ytl. Combo raketler var. 80 ytl ye senin ihtiyaçlarına uzun süre cevap verebilecek bir raket toplayabilirsin.

Ziyaret edip bakabilirsin :gulumse:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar merhab bu benim ilk mesajım

okulum ENKA Türkiyenin en iyi okullarından ve okulda masa tenisi takımındayım ve orta derecede oynuyorum

raketim berbattı paramı biriktirdim 90 ytlye hazır raket butterfly primorac 7000 aldım. 90 ytl bya bir para sizce nasıl bir raket

onun yerine stiganın 4 yıldızlı bir raketini alabilirdim 100 ytl ye sizce iyi mi etmişim.şimdi siz bana kombinasyon yap diyeceksiniz pki bende bişey sorcam kombinasyon için lastik ve tahta gibi ayrı parçaları nerde bulabilirim

şimdiden teşekkürler :gulumse:

Sayın arkadaşım sana bir önerim olacak..

Bence elindeki hazır raketi bir müddet kullanmaya devam et..

Raket sana yetmemeye başladığı zaman yine raketini atma ve bir yüzündeki lastiği aseton yardımıyla itinayla sök..

İkinci el yada sıfır Sriver Fx 1.9 yada 2.1 Lastik tak ve o şekilde kullan.. Eğer hoşuna giderse, sana uyarsa yada oyununda bir fark olursa ki bence olacaktır.. Ozaman raketin diğer yüzünedeki lastiğide değiştirirsin. Bir müddet bu şekilde raketin sana yetecektir.

Bu şekilde elindeki malzemeyi değerlendirmiş olursun diye düşünüyorum..

Ben butterfly timo boll hazır raket üstüne sriver fx 2.1 denedim ve gayette güzel oldu.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   2 Üye, 0 Gizli, 15 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..