Jump to content
Masatenisi.org Forum

Butterfly Timo Boll Platin(+) Hangisi

Misafir

Recommended Posts

butterfly timo boll platin mı yoksa stiga amaze mi almalıyım hangisini tavsıye edersiniz??

yorumlarını bekliyorum

İlk defa birisine hazır raket alması için tavsiyede bulunacağım. Bunun nedeni de sizin yaşlarda bu spora yeni başlayanların yapıştırma, kesme, sökme, takma işlemlerini yapmayı bilmiyor olmanız artı bu işlerin de sizler için gerçekten çok zahmetli olacağından, hazır raket almanızı tavsiye ediyorum. Çoğu masa tenisi ekipmanı satan sitelerde ve spor mağazalarında bu hazır raketleri bulabilirsiniz.

Benim tavsiyem BUTTERFLY Boll 500 hazır raket... All sınıfı bir hazır raket. Fiyatı Banka havalesi ile : 16,98 YTL

Hız : 7 Control : 9 Spin :7 bence başalangıç için ideal bir raket olur.

Eğer gerçekten bu sporu öğrenmek ve geliştirmek için çalışacaksanız ve bol antrenman yapacaksanız, alacağınız hazır raket; öğrenmenize ve yeteneğinize de bağlı olarak 6 ay içinde değişebilir. Temel teknikleri öğrendikçe ve pekiştirdikçe elinizde ki hazır raket ne olursa olsun size yetmeyecektir. Bunun için çok pahalı bir hazır raket almayın diyorum. 30 Ytl den fazla paranızı da hazır rakete harcamayın.

Sevgi ve Saygılarımla

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 month later...
butterfly timo boll platin mı yoksa stiga amaze mi almalıyım hangisini tavsıye edersiniz??

yorumlarını bekliyorum

bende üniversitemde kendi çapımda oynayan birisiyim gözlemlerime göre yeni başlayanlar hazır raketlerden alsa daha iyi olur bana göre antrenmanlar eğer birazda düzenliyse butterfly 1700 ile başlanabilir bu raket hatta profesyonel rakete kadarda idare edebilir tahminim

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 21 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..