Jump to content
Masatenisi.org Forum

50 Ytl Yi Gecmeyecek Sekilde Hazır Tavsıyesi Beklıyorum

Guest emre78

Recommended Posts

15 yas lise öğrencisi hazır raket tavsıyesi 50 ytl ve altı fiyatlarda stiga amaze düşünüyorum yorumlarınızı bekliyorum

Ben 28ytl civarına DHS 4002 hazır raket aldım, spinli ve orta üstü hızlı sayılabilecek bir raket, tahtası çok kaliteli olmadığı için raket biraz ağır ama genel anlamda fiyat/performans gözönüne alınırsa gayet iş görecek bir raket.

Üstünde DHS G888 lastikleri takılı aklının bir kenarında olsun.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

15 yas lise öğrencisi hazır raket tavsıyesi 50 ytl ve altı fiyatlarda stiga amaze düşünüyorum yorumlarınızı bekliyorum

yaklaşık 1 yıl önce tam da bahsettiğin rakete 50 YTL verdim, hala pişmanım kesinlikle berbat bir raket, bu raketle kesinlikle bir gelişim sağlayamazsın, rakette hız ve spin yok, sadece blok yapabilirsin bu raketle, o da pasif blok, yani sakın böyle bir hata yapma,

benim fikrim, bu forumda benim bildiğim kadarıyla birçok çin ekipmanı satan nicki hakan.a ve milkway yinhe ürünlerini satan nicki champ olan hocalarımız var onlardan 50 YTL'ye çin kombinesi yapabilirsin, hazır raketten kesinlikle çok çok iyi olacaktır, onlarla görüşmeni tavsiye ederim,

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

yaklaşık 1 yıl önce tam da bahsettiğin rakete 50 YTL verdim, hala pişmanım kesinlikle berbat bir raket, bu raketle kesinlikle bir gelişim sağlayamazsın, rakette hız ve spin yok, sadece blok yapabilirsin bu raketle, o da pasif blok, yani sakın böyle bir hata yapma,

benim fikrim, bu forumda benim bildiğim kadarıyla birçok çin ekipmanı satan nicki hakan.a ve milkway yinhe ürünlerini satan nicki champ olan hocalarımız var onlardan 50 YTL'ye çin kombinesi yapabilirsin, hazır raketten kesinlikle çok çok iyi olacaktır, onlarla görüşmeni tavsiye ederim,

hazır raket yerine pro bi raket toplasanız bence çok daha iyi olur hazır raketle pro raket arasındaki farkı da ancak herhalde bu ikisiylede oynayanlar bilir pro raketle oynadıktan sora bir daha diğer raketlerin yanına bile yanaşmazsınız o yüzden madem bütçe sınırlı çin lastikleriyle ve tahtayla iyi bir kombinasyon yapılbilir bu kombinasyon dahi hazır raketten 10 kat daha iyi olacaktır

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bende aynı şekilde bir raket tavsiyesi istiyorum ama 100-150 liraya hatta belki 200 liraya kadar çıkabilir maksimum önerebileceğiniz raketler neler acaba(yaşım 15 teknik olarak pek birşey bilmem ama bilen bi abimiz aracılığıyla birşeyler öğreniyorum şu anda ama dunlop raketimin yetersiz olduğunu düşünüyorum)

şimdiden teşekkürler

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

http://www.fast-spin.com/UrunDetay.asp?KategoriID=27&UrunID=411

http://www.fast-spin.com/UrunDetay.asp?Kat...&UrunID=410 bu adreste 52 liraya bi kombi var bence hazır raketten kat kat iyidir

ve ben son bir şey daha sormak isitiyorum ben biraz araştırdım ve bu raket sapı ve lastik kalınlıgı ile alaklı olarak yönetime bilgi verilmesi gerekiyormus lütfen yardmıcı olursanız sevnirim.

tşekkürler

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bu arada arkadaşım ben önceden profosyonel olarak oynadım ama şimdi yeni ünide secmeli ders aldıgım için rajete ihitiyacım oldugu için seni rahatsız ediyorum lütfen bana yardımcı olursan sevinirim tekrar teşekkürler bide benim gönderdiğim linke tıklarsan eğer yukarıda yazdığım gibi raket sapı ve kalınlıgı ile alakalı olarak birseylerin yönetime iletilmesi gibi bir mail söz konusu lütfen bu konuda da yardımcı olursan sevinirim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

''Siparisinizle birlikte lutfen tahta sap cinsi ve lastik kalinliklari hakkinda yonetime mail atiniz.''

Sınıf Off

DHS

Sirocco tahta

PF4 lastikler

bu alanlarda hiç bir bilgim yok buradaki özelliklere göre sipariş verilmesi gerekiyormus

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

tahta sap cinsi dediği flared mi, düz mü, anatomik mi olduğu. 3 cins sap var. birini seçmen gerekiyor. sirocco tahtanın sadece flared saplı olanı mevcut. lastik kalınlığı da pf4 lastikler için ellerinde sadece 2.0 mm mevcut. yönetimi arayıp belirtmen gerekiyor. 52 ytl iyi sayılır

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bence hazır raket değilde toplama bi raket alsan daha iyi olur senin için ... combi...Çünkü alcağın raketler den hiçbişi olmaz 50 milyon daha ver senin için iyi ideal bir raket toplarsın bu senin için daha iyi olur...Oyunundan daha çok zevk alırsın ve gelişmene dahada çok yardımcı olşur...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 weeks later...
arkadaşlar giant dragon 8222 8228 nerede bulabilirim markası rubenis lastikleri giant dragon 8222 8228 lütfen cvp bekliyorum

Madem hazır raket arıyorsun o zaman rubenis değilde dhs nin hazır raketlerine bak derim.Tavsiyem dhs 4002 olur. Yada fast-spin.com daki ürünlere de bak derim. kaliteli ve hesaplı hazır raketler orada mevcut.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 10 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..