Jump to content
Masatenisi.org Forum

İstanbul Üniversiteler Arası Bölge Şmpiyonluğu

Misafir

Recommended Posts

senelerdir bu sporla ilgiliyim, b.şehir üni de okuyorum, okul takımımız yok, seçmeler olucak dendi haber yok, istanbul üni. ler arası bölge şamp. diye bişiyin oldugu hakkında bilgim hiç yok. :)

çok yazık çooook.

üzüldüm bir takım kurulmamasına

ama üniversiteler türkiye şampiyonasına gitmek için önce bir sıralamaya girmek gerekiyor sanıyorum elemeden geçmek lazım dimi:)

bundan önceki sene ilk 3 dü

ondan önce ise ilk 4 dü bakalım bu sene ne olacak adı Bölge şampiyonluğu diildirde belki başka bir isim altında da olabilir

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

senelerdir bu sporla ilgiliyim, b.şehir üni de okuyorum, okul takımımız yok, seçmeler olucak dendi haber yok, istanbul üni. ler arası bölge şamp. diye bişiyin oldugu hakkında bilgim hiç yok. :)

çok yazık çooook.

Ben takim kurulmasi icin arastirma gorevlisi iken baya ugrasmistim ama sonuc vermedi pek. Unide masa tenisi masasi konulacak yer bulamadik. Ogrenci konseyi ile temasa gecip baya baski yapmistim ama gene yer problemi ile sorun cikti. Bizim unide masa tenisi isi biraz zor. Spor Salonu olmadigi surece masa tenisi takiminin kurulmasi cok zor. Ama mekan bulunursa sanirim ileride bu problem cozulur. Eskiden Bahcesehirdeki kolejde oynanabiliyordu. Orada 2-3 tane masa var. Neyse, umarim bir gun masa tenisi takimi kurulabilir. Hocalardan Ahmet Bakkaloglu Hoca ile yandaki Mimar Sinan Fen Edebiyat Fakultesi'nde mac yapiyorduk.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 24 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..