Jump to content
Masatenisi.org Forum

Fenerbahçe Yarı Final Maçı

Canberk

Recommended Posts

27 Ocak günü saat 5 te cağfer ağa spor salonunda maç İstanbulda yapılacaktır fenerbahçenin rakibi ukraynadan nord donetsk takımıdır.

yine güzel bir maç olacağından eminim istanbulda yapılması çok iyi olmuş kaliteli bir maç seyredeceğiz.

kaynak:www.masatenisi.biz

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

25 Ocak tarihinde maç İstanbulda yapılacaktır fenerbahçenin rakibi ukraynadan nord donetsk takımıdır.

yine güzel bir maç olacağından eminim istanbulda yapılması çok iyi olmuş kaliteli bir maç seyredeceğiz.

kaynak:www.masatenisi.biz

İşte bu sefer işimiz zor. Çünkü rakibin iki tane çok iyi Çinli oyuncusunun olduğunu duymuştum. İsimleri aklımda yok ama iyi oyuncular diye duymuştum. Büyük olasılıkla maça giderim ve orada görürüm. Umarım 3-0 aleyhimize sonuçlanmaz çünkü bir türk takımını finalde görmeyi çok isterim.. bekleyip göreceğiz..
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Süper. Canberk tam takır gel yine. Hem izler hem de fotoğraf çekeriz.

Saadettin abi niye bu kadar karamsarsın abi ya?

Oyuncular da böyle düşünürse bir de vay halimize.

Ben en az bir maç alacağız bence.

Siteye bakmaya üşendim hangi salonda yapılacak bilgisi olan var mı?

Bukadar karamsar olmaya gerek yok ama geçen senenin şampiyonu alman ochsenhausen takımını yenmişler ki bu takimda bayağı ii oyuncular var ve iki kademeli bir maç yine büyük ihtimal caferağa kapalı galiba ....kesin bilen varsa haber versin lütfen.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...

Fenerbahçe Masa Tenisi takımı, Avrupa ETTU Cup Turnuvası için 27 Ocak 2008 tarihinde Pazar Günü, İstanbul Caferağa Spor Salonunda, saat 16:30'da, Ukrayna'nın önemli takımlarından Nord Donetsk ile Yarı Final maçı oynayacaktır. (Oynanacak tarih düzeltildi... Lütfen karıştırmayalım.)

Tüm masa tenisi severlerin kaçırmamasını tavsiye ederim.

Bu arada bu maçında FB TV'den yayınlanma olasılığı var. Oradanda maçları takip edebilirsiniz. Hatta mail bombardımanına tutarsanız belki bu sefer tamamını canlı verirler yada daha sonra banttan -umarım yine tamamını- verirler...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

saadettin bey tarihi nereden düzelttiniz hala 25 ocak diye geçiyor ben pek anlamam ancak sanırım ilk yazıyı yazan canberk in veya site sorumlularının düzeltmesi lazım.
Canberk tarihi 25 Ocak olarak açtığı için kimse şaşırmasın ve doğru algılasın diye üstüne basa basa 27 ocak diye yazdım. Kazara okuyanlar tarihi şaşırırsa boşuboşuna yanlış tarihte maça gitmiş olurlar. Bu arada kusura bakmayın sizin yazınızı bu mesajı yazarken atlamışım ve sisizde düzelttiğinizi görmemişim.. İKimizin birden aynı tarihi vermeside iyi olmuş. En azından kimse hangi gün diye tereddüt geçirmez...
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Görüntü kalitesini bilmem ama kamera açıları çok kötüydü. Ülkemizde masa tenisi maçlarına verilen önemin az olmasından dolayı bu konuda pek çaba sarfetmiyorlar. Kamerayı servis atan oyuncunun hafif arkasına ve insan boyu yüksekliğine koymuşlar. Dolayısıyla maç esnasında servisin nasıl atıldığını ve topu görmek neredeyse imkansızdı. Oysa ki kamera servis atan oyuncunun çaprazına ve insan boyunun biraz daha yükseğine konmalıydı.

Sağlıcakla.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 1 Gizli, 15 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..