Jump to content
Masatenisi.org Forum

1. Kademe Antrenörlük Kursu

turushanovgu

Recommended Posts

çok uzun bir süredir bekliyordum fakat istediğim yerler çıkmadı, kalacak yer sorunum var ve şu an bunun için bütçe ayıramıyorum, rize il müdürlüğü başvuracak diye duydum bir hakemden. onu bekleyeceğim, o şekilde gidebilirim ancak.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...

kurslar hakkında detaylı bilgiye tam ulaşamadım.Kurs başlangıç ve bitiş saatleri(günlük olarak) nasıldır?Yani İstanbuldan trenle günü birlik Eskişehirdeki kursa gidilebilirmi?Devam mecburiyeti ya da devamsızlık hakkı nedir(Bunu tembellikten değil iş durumundan soruyorum) bu kurslara katılan arkadaşlardan bilgi alabilirsem mutlu olacağım.. Vede kalacak yer o ilin spor müdürlüğü tarafından temin ediliyormu?..

cevaplarınızı bekliyorum..

Bu kursların bu sene İstanbulda açılma ihtimali nedir?(Federasyonda tanıdığı olanlar:))

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

evet rizede olursa çok iyi olurdu samsun uzak imkan gereklii yaş sınırlaması varmı kurs ücretlimi..?? bilen arkadaşlar cevaplarsa sevinirim..

gürkan merhaba, muammer hoca girişimlerde bulunuyor rizede hem antrenörlük hem de hakemlik kursu için, kurslarda yaş sınırlaması bildiğim kadarıyla yok ancak katılım için 80-100 ytl gibi bir kurs ücreti ödeniyor. esas sıkıntı 2 hafta sürecek kurslarda kalacak yer sorunu. kurslar 1 hafta teorik 1 hafta salon çalışması şeklinde. devam zorunluluğu var 1 gün dahi kaçırmamanız gerekiyor. yol problemi olanlar için zor. hergün eskişehire gelip gitmeye ne yürek ne vücut ne de para dayanır. :)))))

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

kurslar hakkında detaylı bilgiye tam ulaşamadım.Kurs başlangıç ve bitiş saatleri(günlük olarak) nasıldır?Yani İstanbuldan trenle günü birlik Eskişehirdeki kursa gidilebilirmi?Devam mecburiyeti ya da devamsızlık hakkı nedir(Bunu tembellikten değil iş durumundan soruyorum) bu kurslara katılan arkadaşlardan bilgi alabilirsem mutlu olacağım.. Vede kalacak yer o ilin spor müdürlüğü tarafından temin ediliyormu?..

Bu kursların bu sene İstanbulda açılma ihtimali nedir?(Federasyonda tanıdığı olanlar:))

Sevgili Nuke, kurslar 2 hafta sürer, sabah 9- 9.30 gibi başlar 4-5 gibi biter ve her dersin sonunda o dersle ilgili sınav yapılır, dolayısıyla günü birlik gidip gelmen veya devamsızlık yapman mümkün değil, ayrıca kalacak yer temin edileceğini sanmıyorum. Cevaplar olumsuz oldu ama bir temenni ile kapatalım .İnşallah yakında İstanbul'da kurs açılır :gulumse:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

arkadaşım ben daha bu yaz istanbulda açılan kursa gittim kursun olduğu şehirde kalman şart istanbuldan trenle eskişehire gideceksin kursun yapıldığı yeri bulacaksın akşam geri döneceksin valla perişan olursun bizim kursun 1 haftası burhan felekte 1 haftası İstanbul Üniversitesinde oldu istanbul içinden gelen arkadaşlar bile devam sorunu yaşadı hiç tavsiye etmem yarıda bırakmak istemiyorsan aynı şehirde olmasını bekle yada o şehirde kal

Kurs programı federasyonda vardır 14 gün aralıksız sürüyor. İlk haftası masa başında oynanarak sözlü ve yazılı sınavlarla geçiyor 2. haftası tamamen spor eğitimi şeklinde ders oluyor devamsızlık hakkı diye bişey yok çünki bazı dersler toplam 2 saat bunun neresinde devamsızlık hakkı kullanabilirsinki ancak dersin başından 10 dakika geç gelmeme durumu olabilir. geri kalan zamana yetişiyorsan zaten başındaki 10 dakikaya yetişebilirsin.başka sorun varsa cevaplayayım

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 months later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 21 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..