Jump to content
Masatenisi.org Forum

Var Mı Esenler Hakkı Başar Spor Salonuna Gelebilecek Oyuncu?

Recommended Posts

arkadaşlar 2-3 arkadaşım daha var ara ara esenlerde hakkı başara gelebilen. forum vasıtası ile birkaç kişi daha bulabilirsek hem çiftli maçlar yapabilir, hatta küçük çaplı bir turnuva bile ayarlayabiliriz kendi aramızda. değişik oyuncular ile oynamanın verdiği zevki bilen ve kazandırdığı tecrübeyi bilen arkadaşlara sesleniyorum. ahanda salona gelebilecek varsa hodri meydan :lol: mail adresim erdemtexas@otmail.com

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Erdem kardeşim bir geldi pir geldi.)) iyikide geldi sayesinde inşallah yeni dostlarla tanışacağız.)) arkadaşlar inşallah buluşup oynayabiliriz bende beklerim erdem kardeşimle beraber kardeş eline sağlık bu arada tşkler

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

kardeş ankarada da oynayanlar vardır tabi ama ilgisizler heralde bilmiyorum. forumu tanıtmak lazım işte sürekli ilanlar vermek yeni konu başlıkları açmak lazım. mesela şimdi adam google den ankarada masa tenisi turnuvası veya ankara da oynamata partner arıyorum dese kaç cevap çıkar istanbulda dese kaç cevap çıkar? bu tip olaylar gitgde daha fazla anca bu şeklide yayılır. Başlangıç olarak oynayacak yer, partner arayanlar başlığına bi konu açark başlayabilirsin yani. tabi bu sadece benim görüşüm. nÜFUSLA DA ORANTILI OLMASI DA MUHTEMEL SEBEPLER ARASINDA TABİ

teşekkürler

ERDEM...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 9 months later...
arkadaşlar 2-3 arkadaşım daha var ara ara esenlerde hakkı başara gelebilen. forum vasıtası ile birkaç kişi daha bulabilirsek hem çiftli maçlar yapabilir, hatta küçük çaplı bir turnuva bile ayarlayabiliriz kendi aramızda. değişik oyuncular ile oynamanın verdiği zevki bilen ve kazandırdığı tecrübeyi bilen arkadaşlara sesleniyorum. ahanda salona gelebilecek varsa hodri meydan :lol: mail adresim erdemtexas@otmail.com

Merhaba Erdem Bey,

Ben Karabayır'da oturuyorum. Hakkı Başar'a gelip oynamak tabi ki isterim. Ben de farklı oyuncularla oynayarak kendimi geliştirmeyi düşünüyorum. En kısa zamanda görüşmek ümidi ile...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 37 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..