Jump to content
Masatenisi.org Forum

Ups Masa Tenisi Turnuvası (herkese Açık)

Recommended Posts

ilgili olan arkadaşlar zaten bilirler ama ben yine de bi hatırlatayım dedim. arkadaşlar herkesi bekliyoruz turnuvaya katılım bildiğim kadarıyla 5 ytl. ups spor salonunda. bilmeyen arkadaşlar için seyitnizam tramvay durağında zeytinburnunda. ne kadar kalabalık olursa o kadar zewkli maçlar olacağını tahmin ediyor herkesi bekliyoruz.

ayrıntılı bilgi için: erdemtexas@hotmail.com

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Gelmek isterim de Ümraniye'den ulaşım zor biraz.

Ayrıca saat 14:00 geç gibi.

Dün Haydarpaşa Lisesindeki turnuvadaydım. Saat 13:00 de başladı, çeyrek finalde elendim ve saat 17:00 idi ve devam ediyordu.

1-2 saat daha erken başlamalı bu turnuvalar bence...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ASLINDA ÇOK DA ZOR DEĞİL ULAŞIM KARDEŞ ÜMRANİYEDEN TOPKAPI OTOBÜSLERİ VAR ONLARA ATLADIN MI CEVİZLİBAĞ SON DURAKTAN 5 DAKKA EN FAZLA 1 SAATE GELİRSİN. AYRICA SENİN BİLDİĞİN VE BAHSİNİ ETTİĞİN BU TİP TURNUVALAR VARSA BİLDİRİRSEN SEVİNİRİZ. SAAT 11 BUÇUĞA KADAR ÜMRANİYEYE ARABA VAR. 522B VE 522 NUMARALI OTOVÜSLER AYRICA TURNUVA EN GEÇ 9 DA BİTER. RAHAT OL O YÖNDEN YANİ

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ASLINDA ÇOK DA ZOR DEĞİL ULAŞIM KARDEŞ ÜMRANİYEDEN TOPKAPI OTOBÜSLERİ VAR ONLARA ATLADIN MI CEVİZLİBAĞ SON DURAKTAN 5 DAKKA EN FAZLA 1 SAATE GELİRSİN. AYRICA SENİN BİLDİĞİN VE BAHSİNİ ETTİĞİN BU TİP TURNUVALAR VARSA BİLDİRİRSEN SEVİNİRİZ. SAAT 11 BUÇUĞA KADAR ÜMRANİYEYE ARABA VAR. 522B VE 522 NUMARALI OTOVÜSLER AYRICA TURNUVA EN GEÇ 9 DA BİTER. RAHAT OL O YÖNDEN YANİ

Merhaba, biraz önce Google maps den baktım da, bahsettiğin otobüs durağını buldum zannedersem. Cevizlibağ Durakları diye geçiyor. Onun biraz altında 2 tane futbol sahası var yanyana, orası mı UPS tesisleri ? (Davutpaşa Gümüşsusyu Caddesi üzerinde ). Eğer 522'ler o durağa gidiyorsa ve de UPS orada ise gelirim büyük bir ihtimalle.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

arkadaş çok emin değilim ancak bildiğim kadarı ile otobüs ler ups nin tam karşısında duruyorlar.

davutpaşa ile bir ilgisi yok nakliye ambarlarının yaklaşık 500 mt arkasında kalıyor. ups ilköğretim okulu ve spor salonu. turnuvada 13 de başlıyor çok geç kalmazsın sanırım dönüş için.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

arkadaş çok emin değilim ancak bildiğim kadarı ile otobüs ler ups nin tam karşısında duruyorlar.

davutpaşa ile bir ilgisi yok nakliye ambarlarının yaklaşık 500 mt arkasında kalıyor. ups ilköğretim okulu ve spor salonu. turnuvada 13 de başlıyor çok geç kalmazsın sanırım dönüş için.

Merhaba,

UPS ilköğretim okulu dediğiniz ; Haluk Ündeğer ilköğretim okulu mu?

Teşekkürler

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

arkadaşlar 522 522b 522st karşıdan gelen bütün halk otobüleri ups e 5 dakika yürüme mesafesindeki bir durakta duruyor son olarak. tramvayla gelenler için seyitnizam durağının tam karşısında. haluk ündeğer okulunu bahçesindeki spor salonu bilmeyenler için son duraktan okulu sorun zaten gösterirler. görüşmek dileğiyle

ERDEM...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 19 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..