Jump to content
Masatenisi.org Forum

Fenerbahçe E.t.t.u Kupası Yarı Final Maçında...

Recommended Posts

Fenerbahçe Masa Tenisi takımı, Avrupa ETTU Cup Turnuvası için 06 Ocak 2008 tarihinde, İstanbul Caferağa Spor Salonunda, saat 16:00'da, Fransa'nın önemli takımlarından Caen ile Yarı Final maçı oynayacaktır. Tüm masa tenisi severlerin kaçırmamasını tavsiye ederim. (Mehmet Abimize bilgi için teşekkürler...)

Ayrıca Masa Tenisi Camiamızın yetiştirmiş olduğu gelmiş geçmiş en büyük oyuncularımızdan olan Gürhan Yaldız'ında jübilesi aynı salonda yapılacaktır. (teferruatını bilmiyorum... gidince göreceğim...)

Kendisine sitemiz aracılığıyla bize şimdiye kadar seyrettirmiş olduğu güzel oyunu ve kazandığı başarılarla yaşattığı gurur için teşekkür ediyorum. Umarım yeni yetişen oyuncularımız birgün onun bıraktığı bayrağı alırlar ve bizi daha yüksek noktalara ulaştırarak bizi gururlandırırlar...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sadettin merhaba,

Küçük bir düzeltme yapayım. Gürhan'ın jübilesi Pazar günü, saat 16:00'da yapılacak, maç saat 17:00'de başlayacaktır. Çünkü elimde maç davetiyesi var. Geçen hafta Gürhan'ın babası bana bir davetiye vermişti. Ben de Pazar günü Gürhan'ı gördüğümde iyi dilek ve temennilerimi ileteceğim fakat şimdiden yeni hayatında başarılar ve mutluluklar diliyorum. Bundan sonra idareci olarak hem Fenerbahçe Spor Kulübüne hizmet eder, hem de tecrübe ve birikimlerini aktararak yeni sporcular yetişmesine katkıda bulunup Ülkemize bu yönde faydalı olur. Ülkemizin buna çok ihtiyacı var diye düşünüyorum.

Selamlar,

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar bu arada Gürhan Yaldız'ın Jübile davetiyeleri gönül parasına satılmaktadır. İsteyen davetiyeleri bedavaya alabileceği gibi (bunun için bir yaptırım yok) isteyende katkı amacıyla günlünden kopan paraya davetiye istetebiliyor.

Gelmek isteyen ve kararsız kalan arkadaşlara duyurulur.

Ayrıca ETTU kupası maçı girişi ücretsizdir. Jübilenin devamında maç yapılacaktır...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 21 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..